EBENICA COFFEE

Špecialista online marketingu

MestoModra

FormaFull-time

Platod 1100 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.01.2021

Sme slovenská pražiareň výberovej kávy EBENICA COFFEE sídliaca v Modre. Sme rodinná firma, náš tím tvorí 12 internistov a niekoľko ďalších externistov.

Inšpirujeme k vychutnávaniu kávy a života už od roku 2009. Našim cieľom je byť silnou značkou výberovej kávy na Slovensku a v zahraničí.

ENJOY GREAT TASTE of coffee

Náplň práce

Aktuálne rozširujeme náš 10-členný kolektív o marketingového špecialistu pre online prostredie. Tvojimi hlavnými úlohami bude:

  • aktívna správa sociálnych sietí
  • prinášať tvorivé nápady a zlepšenia za oblasť online marketingu
  • aktívna práca na našich slovenských aj zahraničných weboch/e-shopoch
  • spolupráca pri performance, produktových, brandových kampaniach a online aktivitách (email marketing, PR, ...)
  • pomoc pri expanzii do zahraničia
  • sledovanie kávového sveta doma aj v zahraničí, rovnako tak aj trendov v online marketingu
  • spolupráca s kolegami z marketingu, sales-u, copywriting-u a správy webov, s našimi externistami a agentúrami
  • reporting výsledkov kampaní a návrhy riešení

Požiadavky

Hľadáme spoľahlivého a tvorivého človeka s profesionálnym prístupom k práci, ktorý sa však nebojí vyhrnúť si rukávy a občas pomôcť aj v baliarni.

Mal/mala by si mať aspoň 2-ročnú skúsenosť v oblasti online marketingu – sociálne siete, PPC, e-commerce, obsahový marketing, atď. Budeš potrebovať angličinu, analytické myslenie a schopnosť koordinovať svoju prácu a prácu dodávateľov (tým rozumieme dodržiavanie termínov, projektový management)

Požadujeme ovládanie Google Analytics, Facebook Business Manager, reklamých nástrojov Google a FB, Wordpressu a Woocommercu, Mailchimpu, porozumenie princípom SEO, PPC, UX.

Ponúkame

  • dlhodobú a zaujímavú prácu v top pražiarni na Slovensku
  • školenie online marketingu na mieru
  • budeš súčasťou našej expanzie na zahraničné trhy
  • zamestnanecké ceny káv a pitný „kávový“ režim
  • sick days
  • telefón a notebook sú samozrejmosťou