Dobré médiá

Social Media Manager pre Dobré médiá

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.02.2021

Dobré médiá sú najrýchlejšie rastúcou slovenskou mediálnou spoločnosťou s unikátnym biznis modelom.

Do nášho portfólia patria pozitívne ladené online tituly, internetové rádio, ale aj e-commerce projekty a aktivity v oblasti audio a video produkcie.

Pod značkou Dobré médiá vychádzajú spravodajské, lifestylové či hobby tituly.

Hlavnými médiami spoločnosti sú jediný slovenský spravodajský web zameraný výhradne na pozitívne správy - dobrenoviny.sk , internetové rádio zamerané na najväčšie hity a pozitívne správy - dobreradio.sk a najčítanejší slovenský hobby portál - tojenapad.sk.

Náplň práce

Máš radosť z práce, kde môžeš naplno prejaviť svoju tvorivosť?

Sociálne médiá sú súčasťou Tvojej DNA?

Dokážeš si poradiť aj so spracovaním jednoduchej grafiky a nerobí Ti problém rýchlo postrihať krátke video?

A zároveň chceš pracovať pre spoločnosť, ktorá tvorí hodnoty a robí svet lepším v podobe pozitívnych správ?

Tak si tým správnym človekom pre nás!

Typické činnosti vykonávané na pozícií Social media specialistu/tky:

• vytváranie content stratégie pre sociálne siete v súlade s krátkodobými a dlhodobými
marketingovými cieľmi a obchodnými plánmi
• plánovanie a manažovanie obsahu sociálnych sietí (Facebook, LinkedIN, Instagram, TikTok, Youtube, Clubhouse a iných)
• príprava, kontrola a korektúry plánovaných príspevkov pred finálnym postovaním, sledovanie
termínov vrátane ich správneho načasovania
• analýza, monitoring a vyhodnocovanie úspešnosti príspevkov, návrhy na zlepšenie
• sledovanie diskusií, príspevkov
• propagácia aktivít spoločnosti
• komunikácia s mediálnymi partnermi
• aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri plnení cieľov

Požiadavky

Hľadáme kolegu, ktorý bude mať:
• skúsenosti so spravovaním sociálnych sieti, skupín, resp. funpages
• záujem rozvíjať sa v oblasti správy sociálnych sietí a online priestoru
• prehľad v nových trendoch v online priestore
• networking v malíčku a výborné komunikačné zručnosti
• nadštandardné ovládanie pravopisu a gramatiky slovenského jazyka
• „can-do“ approach
• schopnosť samostatného konania a rozhodovania na základe dát a analýz
• kreatívne myslenie
• zodpovednosť a orientácia na výkon
• systematickosť a skvelý time management
• obchodné myslenie
• .... a v neposlednom rade zmysel pre humor a schopnosť nebrať sa príliš vážne

Ponúkame

Byť súčasťou Dobrých médií je radosť a výzva zároveň.

• Ponúkame Ti prácu v renomovanej mediálnej spoločnosti s neustále sa zvyšujúcim podielom na trhu.
• Určite oceníš priateľský tím, kde panuje skvelá pracovná atmosféra.
• Pravdepodobne uvítaš aj možnosť čerpať výhody, ktoré získavame vďaka spolupráci s klientmi (zľavy na rôzne produkty, voľné vstupy na kultúrne podujatia a podobne).