+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Non-Tech

Account Manager

Diorama

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 €

Dátum pridania: 03.02.2020

Sme diorama. Máme radi komunikáciu. Staviame na dlhodobých stratégiách a staráme sa o každodenný život značiek. Pod jednou strechou zastrešujeme špecialistov na komunikáciu, marketing a dizajn.

Náplň práce

Pod tvojou taktovkou budú vznikať projekty rôznych typov a veľkostí. Pôjde najmä o tvorbu značiek, komplexných či samostatných kampaní a webových riešení. Projekty budú pod tvojim drobnohľadom od zadania, cez výrobu, až po implementáciu a servis.

Súčasťou pracovnej náplne je každodenná komunikácia s ľuďmi - v tíme a na strane klienta. Taktiež organizovanie a vedenie stretnutí, tvorba cenových ponúk, plánovanie kapacít, zadávanie úloh, reporting a vypracovanie podkladov pre fakturáciu.

Pokiaľ máš radosť, keď veci pod tvojím vedením fungujú, veľmi radi sa s tebou stretneme.

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 8 ďalších. Zobraziť všetky