Digitalcare

✅ Content & Client MANAGER ✅ (nástup IHNEĎ)

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.04.2021

Digitalcare je komplexná outsourcingová spoločnosť.

Zameriavame sa na market development, podporu podnikania a strategické akvizície
pre rast zákazníkov a obchodných vzťahov.

Dôveruje nám viac ako 200 klientov.
Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.

♚ Máme vlastný interný tím viac ako 60 špecialistov+ viac ako 100 stabilných externých partnerov
✈ Klientov zastupujeme v takmer všetkých krajinách sveta.

Viac informácií o našich aktivitách sa dočítate na našom webe.

Náplň práce

✅PROSÍME ABY SA HLÁSILI UCHÁDZAČI IBA S MOŽNOSŤOU RÝCHLEHO NÁSTUPU.✅
✅PROSÍME ABY SA HLÁSILI IBA UCHÁDZAČI S MOŽNOSŤOU PRÁCE V NAŠEJ KANCELÁRII - pozícia neumožňuje HOME-OFFICE✅

Do samostatného tímu marketingovej agentúry .digitalcare hľadáme kolegu, ktorý bude denne asistovať nadriadenému manažérovi, starať sa o tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí našich klientov a súčasne so zákazníkmi aktívne komunikovať a spracovávať ich požiadavky ako aj delegovať úlohy na ďalších kolegov, komunikovať s dodávateľmi.

Hľadáme zodpovedného človeka so skúsenosťami na podobnej pozícii.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • tvorba stratégie pre profily klientov na sociálnych sieťach
  • tvorba textov, claimov a kreatívnych postov na sociálne siete alebo iné kanály
  • správa profilov na sociálnych sieťach
  • práca s Facebook Business Managerom
  • copywriting
  • editovanie textov - bezchybná gramatika je dôležitá!
  • komunikácia s klientmi a evidovanie ich požiadaviek
  • koordinácia grafiky (k dispozícii tím grafikov, ktorí realizujú požiadavky)
  • koordinácia kampaní s PPC špecialistami (kolegovia, ktorí majú na starosti samotné platené kampane na social media, Google ADS a iné)

Požiadavky

✅BEZCHYBNÁ SLOVENSKÁ GRAMATIKA JE NAJZÁKLADNEJŠOU PODMIENKOU.

✅Uprednosťňujeme uchádzačov so skúsenosťami na podobných pozíciach.
Z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, všetkým ostatným ďakujeme za záujem.

✅PROSÍME ABY SA HLÁSILI UCHÁDZAČI IBA S MOŽNOSŤOU RÝCHLEHO NÁSTUPU.

Ponúkame

➤mobilný telefón aj na súkromné účely
➤notebook aj na súkromné účely
➤služobný automobil aj na súkromné účely
➤odborné alebo jazykové vzdelávanie
➤firemné akcie, teambuildingy
➤nápoje zadarmo
➤kariérny rast

➤sick days, preplatené voľno na zotavenie
➤zamestnanecké zľavy
➤zľavy u obchodných partnerov