Digital Marketing Club

Social Media Manager

MestoBratislava

FormaInternship

Úroveň

Pridané04.02.2020

Digital Marketing Club vznikol v roku 2011 na Fakulte managementu Univerzity Komenského v BA so zámerom vzdelávať študentov a pripravovať ich na prax v oblasti online marketingu a podnikania. Začal organizovať odborné prednášky, workshopy a vytvoril prostredie pre študentov, aby mohli získavať praktické skúsenosti na reálnych projektoch poskytovaním online služieb firmám.

Postupne sme naše aktivity rozšírili o konferencie, vzdelávacie víkendové pobyty, obedy s úspešnými podnikateľmi a mentoring. Po rokoch pôsobenia náš klub vychoval stovku šikovných marketérov, preto už svoje aktivity nezameriavame iba na študentov, ale aj na odbornú verejnosť, ktorá v našom klube nájde okrem vzdelávania aj prístup k zaujímavým pracovným pozíciám a komerčným projektom.

Náplň práce

Tvojou úlohou bude ukázať svetu všetky naše eventy a aktivity.

  • Budeš plánovať posty naprieč všetkými sociálnymi sieťami pre viaceré projekty.
  • Budeš vymýšľať pútavé texty bez gramatických chýb a vyblázniš sa s emojis.
  • Budeš stále v strehu, aby ti neunikla ani jedna príležitosť urobiť funny storku.
  • Ak si kreatívec telom aj dušou môžeš sa realizovať pri tvorbe obsahu a niečo nafotiť, dať dokopy peknú grafiku, či natočiť krátke videjko.
  • Ak ti nie sú cudzie ani čísla, môžeš využiť krásu online marketingu a sledovať úspešnosť svojich výtvorov pomocou analytiky a neustále ich tak vylepšovať.
  • Kreativite sa medze nekladú a u nás to platí doslova, takže ak si chceš čokoľvek otestovať máš kopec priestoru na sebarealizáciu.

Požiadavky

  • Máme veľa eventov a vysoké nasadenie, preto ako social media manager musíš byť vždy pripravený konať. 😊
  • Všetci ťaháme spolu za jeden povraz a preto od teba očakávame, že nás v tom nenecháš, ale svoje úlohy budeš plniť poctivo a načas.
  • Sme tím marketingových nadšencov, preto k nám zapadne len človek rovnako zmýšľajúci: Angažovaný s vášňou pre svoju prácu, ktorý nepozná výhovorky.
  • Väčšina z nás sú študenti a všetci sa radi bavíme. Veríme, že nepokazíš žiadnu zábavu a rád si s nami uletíš na párty.

Ponúkame

Samozrejme, tvoju prácu si budeme ceniť a benefity ktoré od nás môžeš získať ti pomôžu priblížiť k tvojmu cieľu. 👌
Benefity ktoré u nás môžeš získať:

  • Vzdelávanie v oblasti marketingu, eventov a leadershipu
  • Účasť na digitálnej chate a digitálnej jachte
  • Klubové priestory na pôde univerzity
  • Zlepšenie sa v komunikácii a prezentovaní
  • Cenné praktické skúsenosti a referencie do CV
  • Priestor na osobný rozvoj a vybudovanie charakteru
  • Skvelý kolektív 😀

Ak ti nechýba odvaha a máš „I can do it“ attitude, tak nám pošli svoje CV na email [email protected] a možno sa už tento týždeň vidíme na osobnom stretnutí.