Foodora

Social Media Superstar

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 140 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované23.02.2024

Introducing foodora, your ultimate destination for delectable food delivery and now, even shopping. We're proudly part of the esteemed Delivery Hero family, granting us the exclusive opportunity to acquire and share invaluable expertise from around the globe. With rapid growth and an insatiable appetite for learning, we find sheer joy in what we do. At foodora, people are truly at the heart of everything we do. It's a place where individuals matter, not just numbers. And guess what? You could be the one to revel in this exhilarating journey with us!

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho, bláznivého a zanieteného freelancera na riadenie a realizáciu celkovej stratégie našich sociálnych sietí (Instagram, Facebook a TikTok, človeka, ktorý vie napr. produkovať videá, boostovať content, vie zohnať a skoordinovať či už cez človeka alebo cez tool, aby všetko fičalo a my sme sa radovali.

Čím sa budeš zabávať?

  • Stratégia obsahu, ktorý sa bude páčikovať a zdieľať: Plánovanie a riadenie obsahu pre všetky sociálne médiá vrátane Facebooku, Instagramu a TikToku, s dôrazom na reštaurácie, kvalitné videá a zábavu pri tom celom.

  • Produkcia dynamického a kvalitného obsahu: Riadenie produkcie videí a grafiky pre sociálne siete. Zabezpečenie kvalitnej produkcie a výber vhodných obsahových formátov.

  • Community management: Postovanie, repostovanie a spravovanie interakcií s fanúšikmi vrátane odpovedania na komentáre a správy ( reagovaniu na rôzne udalosti a sa medze nekladú)

  • Boostovanie obsahu: Plánovanie a boostovanie obsahu pre zvýšenie dosahu s cieľom posilniť niektoré mestá, reštaurácie a hlavne našu krásnu značku!

  • Copywriting: žiadny post sa nezaobíde bez top copy a ty to dáš! Slovičkárenie miluJEME!

  • Komunikácia a koordinácia: Aktívna komunikácia s tvojimi fellas z marketingového tímu, s reštauráciami ohľadom plánovaných natáčaní, s komparzom ale aj s obľúbenými influencermi z času na čas.

V office by sme ťa radi videli aspoň 2x do týždňa, keďže ten QC vibe treba cítiť.

Požiadavky

Čo by si mal vedieť

  • Skúsenosti s riadením sociálnych médií a tvorbou obsahu pre Facebook, Instagram a TikTok
  • Mať oko na kvalitné videá, grafiku
  • Organizačné schopnosti sú must! Zosúladiť content plán, produkciu a popri tom si žiť na kreatívnej vlne musí byť tvoj dream job
  • Prehľad o trendoch na FB, Insta aj TT
  • Copywriting
  • Tvorba grafiky
  • Boosting reklám
  • Zameranie aj na čísla, náš engagement musí ráááááásť
  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacim sa potrebám a novinkám v sociálnych médiách