daren&curtis

Social Media Manager

FormaFull-time

Plat1600 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.08.2021

daren&curtis je slovenská fullservisová marketingová agentúra zameraná na výsledky.

Na trhu sme už viac ako 15 rokov, máme 30+ členov tímu a sídlime v rodinnom dome v kľudnom prostredí v Bratislave v Ružinove.

Pre našich klientov vytvárame efektívne komunikačné kampane a autentický content na sociálne siete.

Medzi našich najzaujímavejších klientov patrí Lidl, Bory Mall, Podravka, Planeo, dmDrogerie Slovensko, Slovanet, Metro, Slovakia Ring.

Sme gender equal a dog friendly 😉

Náplň práce

Ahoj!
Do darenu hľadáme skúseného social media managera, ktorý má už minimálne tri roky skúseností so správou sociálnych sietí komerčných profilov.

Toto bude tvoja náplň práce:

• Tvorba dlhodobých stratégií komunikácie na sociálnych sieťach
• Aktívna tvorba obsahu a jeho publikácia
• Boostovanie príspevkov podľa nastavených cieľov
• Community management
• Vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov a ich prezentácia pred klientom
• Komunikácia s klientom na dennej báze
• Kooperácia so social tímom a grafickým oddelením
• Účasť na jednoduchších produkciách
• Občasné copywriterské úlohy

Požiadavky

• Kreatívne myslenie, ktoré dokážeš pretaviť do nápadov na príspevky
• Výborný prehľad v aktuálnych trendoch a dokážeš ich využiť v prospech klienta
• Okrem Facebooku a Instagramu sa dobre orientuješ (aspoň na používateľskej úrovni) aj na LinkedIne, YouTube, Tiktoku, prípadne ďalších
• Máš bezchybnú slovenskú gramatiku
• Ovládaš Business Manager a Ad Manager, nebojíš sa aj väčších budgetov
• Vieš samostatne komunikovať a prezentovať výsledky svojej práce klientom
• Dokážeš zobrať telefón alebo foťák a ísť si veci na socials sám nafotiť či natočiť
• Okrem kreativity dokážeš prepnúť aj na analytické myslenie, aby si obhájil/a performance výsledky tvojich postov
• Photoshop, Lightroom, Canva, Figma, Mojo či iný program, v ktorom dokážeš graficky spracovať to, či si vymyslel/a je OBROVSKOU VÝHODOU

Ponúkame

• Motivačný plat, podľa tvojich skills, produktivity a kvality výstupov
12-15€/hodina. Hodinovku uvádzame kvôli tomu, že tvoj pracovný čas bude flexibilný a vieme si dohodnúť aj špeciálnu formu úväzku, ktorá ti bude vyhovovať (napr. 4-dňový pracovný týždeň)

• Čo sa týka finančnej odmeny, pracujeme formou produktívno-motivačného odmeňovania, takže svoju odmenu máš pevne vo svojich rukách a žiaden prípadný nadčas u nás nerobíš zadarmo ;) Viac ti priblížime na osobnom pohovore.

• Homeoffice alebo práca mimo office je u nás bežná prax. Myslíme si však, že budeš aj tak rád/rada chodiť do agentúry, pretože tu sedí tím pohodových mladých ľudí, s ktorými sa každý deň výborne zasmeješ.
• Inšpiratívne pracovné prostredie. Aktuálne sídlime v MyHive Tower (bývalý Polus Tower), už čoskoro ale mierime do vlastného rodinného domu, takže sa môžeš tešiť na vlastné foto a video štúdio, agentúrne bistro, fitko a endless garden parties ;)

Dočítal/a si sa až sem? Možno si to práve ty!
Vidíš sa u nás? Tak sa ozvi čo najskôr a okrem CV nezabudni pripojiť informáciu pre akých klientov si spravoval/a sociálne siete a ako dlho. Formu spracovania tvojho portfólia necháme na teba :)

Forma spolupráce:
full-time/part-time podľa dohody

Termín nástupu:
ASAP alebo podľa dohody