daren & curtis

Social Media Content Creator

FormaFull-time

Plat1500 — 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované27.03.2024

daren&curtis je slovenská fullservisová marketingová agentúra zameraná na výsledky.

Na trhu sme už viac ako 15 rokov, máme 30+ členov tímu a sídlime v rodinnom dome v kľudnom prostredí v Bratislave v Ružinove.

Pre našich klientov vytvárame efektívne komunikačné kampane a autentický content na sociálne siete.

Medzi našich najzaujímavejších klientov patrí Lidl, Bory Mall, Podravka, Planeo, dmDrogerie Slovensko, Slovanet, Metro, Slovakia Ring.

Sme gender equal a dog friendly 😉

Náplň práce

  • Fotiť, točiť, strihať a upravovať (iPhone Pro bude pri tom tvoj najlepší kamoš)
  • Obsah budeš tvoriť na 90% u klienta, čiže šoférovanie bude nevyhnutnosťou
  • Tvorba content plánov v Zoomsphere
  • Správa a publikovanie príspevkov, stories, reels
  • Community Management – správa pridelených profilov (odpovedanie na správy, engage, správa komentárov)
  • Návrh, príprava a export basic grafiky & komunikácia so senior grafikom
  • Boosting príspevkov, optimalizácia mesačného budgetu
  • Schopnosť sledovať relevantné metriky a optimalizovať reklamné kampane
  • Príprava mesačných reportov
  • Návrh komplexnej stratégie pre sociálne siete z rôznych segmentov (FB, IG, LI)

Požiadavky

  • Práca full time, in house v našom dome v Ružinove
  • Aspoň 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii v agentúre, alebo na strane klienta
  • Kreatívne myslenie pri vymýšľaní obsahu
  • Postprodukcia videa ( iMovie, CapCut, VN, Adobe Premiere, Mojo, VideoLeap) – pokročilý
  • Postprodukcia fotografia (Adobe Lightroom, alebo iné) – pokročilý
  • Canva – pokročilý
  • Výborná gramatika – expert
  • Práca s nástrojom Zoomsphere – pokročilý
  • Meta Business Manager – pokročilý
  • Prehľad v aktuálnych trendoch, veríme, že sociálnymi sieťami žiješ aj v súkromí
  • Absolútnu zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý
  • Máš vodičák

Ponúkame

Obrovský priestor na rast a sebarealizáciu. Je čas na povýšenie? Urobíme z teba Senior Social Media Content Creatora. Očakávame teda, že sa u nás ohreješ dlhšiu dobu a zažiješ s nami spoločné úspechy v digitálnom marketingu.

Okrem toho ti dáme:

  • Pracovné miesto v našom domčeku so záhradou a terasou
  • Skvelý mladý kolektív, v ktorom je vždy dostatok zábavy
  • Férový a ľudský management, ktorý počúva tvoje nápady a postrehy
  • Možnosť rozvíjať svoje skilly na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímu a zaujímavé portfólio klientov
  • Práca v projektových tímoch
  • Firemné bistro priamo v priestoroch agentúry
  • Čerstvá praženica 2x do týždňa
  • Plná chladnička na desiate a olovranty
  • Ovocie, 8 druhov kávy, čaje, džúsy,..
  • Kolobežky
  • Mini fitko v priestoroch domu
  • Multisport kartu
  • Vlastné foto a video štúdio
  • Firemné pivká a teambuildingy
  • Dog friendly area
  • Možnosť rozvíjať svoje skilly na inovatívnych projektoch pre klientov z rôznych oblastí
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť homeoffice