CRYPTON DIGITAL

Grafický dizajnér/ka

MestoNitra

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané26.11.2021

CRYPTON DIGITAL prináša všetkým ľuďom možnosti ako profitovať na kryptomenovom trhu.

Naše skúsenosti od roku 2016 prišli s myšlienkou vytvorenia slovenskej kryptomenovej spoločnosti a v roku 2017 sa táto myšlienka stala realitou.

Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste a preto ku každému prichádzame s osobným prístupom.

Náplň práce

Spolupráca s marketingovým a developerským oddelením.
Kreatívny prínos nových nápadov a inšpirácií pre marketing spoločnosti.
Budovanie značky.
Schopnosť učiť sa nové veci v oblasti marketingu a kryptomien.

Požiadavky

Základné: Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign
Doplnkové: Adobe PremierePro, Affter Effects
tvorba moderných statických grafik pre sociálne siete
tvorba dizajnu webových stránok / aplikácie
UX/UI design skills
3D design
video animácie / strih videí

Hľadáme grafika/grafičku na full-time prácu pre nás.
Preferujeme prácu v kancelárii v Nitre - ľudia Nitra okolie.

  • K životopisu prosím priložiť portfólio Vašej práce.

Ponúkame

  • Adekvátne finančné ohodnotenie
  • Multisport karta
  • Možnosť home-office v prípade potreby
  • Veľké priestory s ideálnymi podmienkami na prácu
  • Kancelária vybavená všetkými potrebnými náležitosťami
  • Možnosť pracovať na TPP, ale aj živnosť
  • Teambuildingy, firemné akcie
  • Čas a priestor na vzdelávanie
  • Priestor na sebarealizáciu a vlastné nápady
  • Príspevok na stravovanie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príjemné a priateľské prostredie na prácu