creefox | marketingová agentúra

Full-stack Web Developer

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané01.06.2020

creefox | marketingová agentúra (PROTOTYPE s.r.o.) sídli v Banskej Bystrici. Špecializuje sa na marketingové stratégie, reklamné kampane, online marketing, ale aj branding, či tvorbu webstránok.

Náplň práce

Hľadáme skúseného full-stack web developera. Tvojou hlavnou náplňou bude vývoj webstránok a aplikácií (frontend + backend). Ponúkame ti pohodovú prácu v skvelom pracovnom prostredí a tíme.

Náplň práce:

– tvorba webstránok a webových aplikácií (frontend + backend)
– spolupráca na komplexnejších projektoch
– implementácia funkcionalít
– testovanie a riešenie chýb

Požiadavky

Od uchádzača požadujeme:

– znalosť na úrovni experta – HTML, CSS, JavaScript, MySQL
– znalosť na pokročilej úrovni – WordPress, Bootstrap
– znalosť výhodou – SASS / LESS, Laravel, Composer, NPM / Webpack, Git
– precíznosť a dôslednosť
– schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
– sledovať nové trendy

Ponúkame

– rôznorodú prácu pre zaujímavých klientov
– priestor pre kariérny rast
– flexibilný pracovný čas
– školenia a firemné benefity
– super kancel v centre Banskej Bystrice
– pohodový kolektív