Contedy

Account Manager

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.02.2024

Sme renomovaná, digitálna agentúra so 7-ročnou históriou. Za uplynulé roky sme stihli nespočet kampaní pre desiatky klientov a neustále sa rozširujeme. Medzi našimi spokojnými klientmi nájdeš zvučné mená ako UPC, Xiaomi, HELL Energy, či Yves Rocher.

Náplň práce

  • Komunikovať a komunikovať.... Ozaj, spomínali sme, že budeš komunikovať?😅 S dodávateľmi, klientmi, kolegami alebo influencermi, v slovenčine alebo angličtine. Veta "nepodarilo sa mi s nimi spojiť" nie je v tvojom slovníku.
  • Manažovať projekty od A po Z. Dohliadať na deadliny, budget a nastavovať procesy tak, aby každá kampaň bežala hladko. Pamätaj, že správna cesta neexistuje. Správna cesta je tá, ktorá funguje v daný moment pre teba, tím a hlavne klienta.
  • Príprava ponúk pre klientov (rozpočet v Exceli, prípadne idea concept v PowerPointe)
  • Vytváranie objednávok a vystavovanie podkladov pre fakuráciu
  • Reportovanie dosiahnutých výsledkov po kampani/ na konci mesiaca
  • Tvoj tímový duch oceníme pri zadávaní a kontrole práce pre pridelených stažistov a accountov.

Požiadavky

  • Máš odkrútené minimálne 2 roky v reklamnej / PR / digitálnej či marketingovej agentúre a poznáš ich základné fungovanie a procesy, prípadne 3 roky na strane klienta.
  • Nebojíš sa zodpovednosti. Hľadáš riešenia na to, ako sa to dá, miesto toho prečo to nejde.
  • Rýchlo sa učíš, nebojíš sa pýtať, prípadne neváhaš použiť Google.
  • Ak nespĺňaš požiadavky na 100 % nenechaj sa odradiť. V Contedy veríme, že nikto učený z neba nespadol, ale ak je ochotný na sebe pracovať, výsledky môžu byť nebesky dobré. Ak nás osobne presvedčíš o svojich kvalitách, všetko podstatné ťa radi naučíme.

Ponúkame

  • Kancelária blízko centra s bezodným prísunom kávy a keksíkov.
  • Bonusy na základe vlastných preferencií (iPhone/mac book air/ kredit na Bolt/ parkovacie miesto/ kredit do fitka SportWell/ preplácané školenia a tréningy)
  • Po 3 mesiacoch možnosť 1 deň v týždni mať homeoffice
  • Po roku v agentúre 13. plat
  • Nástup od 1.3.2024 / ASAP (ak nám bude kandidát vyhovovať, vieme si na neho počkať aj dlhšie ☺️