Centire

Online marketing špecialista

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

Úroveň

Pridané18.06.2021

Sme rokmi zohratý tím poradcov, manažérov, podnikateľov a inovátorov. Zameriavame sa na business consulting, grantové poradenstvo, regionálny rozvoj a tvoríme a/alebo sa zapájame do medzinárodných projektov zameraných na špecifické poradenstvo pre firmy, ktorých podnikanie má pozitívny spoločenský dopad. Pracujeme pre malé aj veľké firmy, neziskovky, samosprávu ale aj pre organizácie štátnej správy.

Založili sme portál Grantexpert.sk, ktorého služby dnes aktívne využíva viac ako 15 000 ľudí, podieľali sme sa na rozvoji Duálneho vzdelávania, ktoré pomáha tisícom žiakom a firmám na Slovensku. Radíme firmám, ako môžu byť úspešnejšie vo svojom podnikaní. Momentálne rozbiehame ďalšie zaujímavé projekty zamerané na digitalizáciu a rozvoj poradenských služieb.

Náplň práce

Hľadáme niekoho, kto má s online marketingom a PPC kampaňami reálne skúsenosti. Niekoho, kto nám vie pomôcť aj tvoriť kvalitný obsah, najmä komunikovať často odborne náročné témy zrozumiteľne, poradí si s úpravou aspoň základnej grafiky, bude mať chuť využiť naše video štúdio.

Zameriavame sa na tvorbu a predaj služieb a preto je nevyhnutné, aby tvoja predošlá prax súvisela s marketingom služieb. Máme v úmysle ťa „hodiť rovno do vody“:), preto je potrebné, aby si od začiatku sám zvládal prácu s nástrojmi ako Google Ads, Analytics, Facebook BM či LinkedIn. V ideálnom prípade si v predošlých rokoch spravoval viacero rôznych kont, rozumieš nastaveniu kampaní, kľúčovým slovám a rozpočtom.

Budeš sa aktívne podieľať na návrhu marketingovej stratégie, kampaniach a budeš tiež vyhodnocovať výsledky. Oceňujeme schopnosť rozhodovať sa na základe konkrétnych dát. Ak budeš mať svoje návrhy a riešenia podložené dátami, ktoré vieš zrozumiteľne interpretovať, radi ich podporíme a necháme sa navigovať.

Čo teda budú tvoje konkrétne úlohy?

• Tvojím hlavným cieľom bude dosiahnuť to, aby o nás, našich službách a skvelých projektoch vedelo v online priestore čo najviac ľudí a aby sa z nich stali naši zákazníci.
• Vytvoríš marketingovú stratégiu a zadefinuješ konkrétne ciele
• Tvojou úlohou bude následná tvorba a správa marketingových kampaní, ich optimalizácia a vyhodnocovanie výsledkov
• Budeš sa snažiť optimalizovať konverzné cesty s cieľom zvýšiť tržby službám, ktoré ponúkame a pomôžeš nám tiež rozvíjať brand
• Budeš spravovať sociálne siete, primárne Facebook a LinkedIn
• Nájsť nové cesty pre propagáciu našich služieb bude pre teba ďalšou výzvou
• Z času na čas bude treba zvládnuť jednoduchšie grafické práce
• Niektoré projekty sú už zabehnuté, no jeden veľký je práve v procese prípravy. Jeho marketingovú stránku by bolo podľa nás dobré vychytať už v jeho začiatku. Okrem správy kont bude treba navrhnúť stratégiu pre novú službu a brand.

Požiadavky

Must have:
• Skúsenosti s marketingom služieb (B2B aj B2C)
• Perfektný prehľad v Google Ads a Google Analytics
• Dobrá znalosť FB, LinkedIn, Youtube, Mailchimp
• Schopnosť navrhovať a vytvárať kampane, vyhodnocovať dáta a výsledky
• Schopnosť pracovať s textom, písať alebo upravovať články
• Vedieť posúdiť, ktoré marketingové aktivity dávajú zmysel a ktoré nie
• Proaktivita, samostatnosť a schopnosť byť zameraný na výsledok
• Základné zručnosti s grafickými programami napr. Canva alebo Photoshop

Nice to have:
• Rozumieš pojmom ako výkonnostný marketing a SEO? – super
• Sleduješ aktuálne trendy v online marketingu? – pokojne ich u nás využi
• Skúšaš navrhovať netradičné riešenia? – poďme do toho, máme radi výzvy
• Máš skúsenosti s Wordpressom? – naše weby bežia práve na ňom
• Skúsenosť alebo chuť naučiť sa vytvárať video obsah

Ponúkame

• Sme stabilná spoločnosť s viac než 20 ročnou históriou a množstvom zaujímavých projektov na obzore
• Nájdeš u nás príjemných a vtipných kolegov (aspoň my si to myslíme)
• Momentálne pracujeme na homeoffice. No, aj v bežných časoch u nás žiadne cvakanie na minútu presne nefunguje. Pracovná doba je flexibilná. Kancelárie máme v Bratislave.
• Nemáme striktné štandardy a ani denné reporty. Zaujímajú nás ciele a výsledky
• Všetko softwarové a hardwarové vybavenie potrebné pre prácu ti zabezpečíme
• Podporíme ťa v sebarozvoji – ak nájdeš na Udemy.com alebo inde kurz či konferenciu, ktorá sa ti zdá pri tvojej práci prospešná, firma ti to rada zaplatí
• Každý týždeň mávame dobrovoľné hodiny angličtiny