Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Brainz Disruptive

Frontend Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1800 — 2500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.04.2021

Náplň práce

Pro náš developerský tým hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Frontend Developer. Někoho, koho by lákalo podílet se na vzniku projektů z oblasti webových a mobilních aplikací nejen pro velké klienty jako je Škoda Transportation, Staropramen, Národní galerie Praha, Semantic Visions a Rádio Impuls, ale i pro malé ambiciózní a nezávislé značky a startupy. Pokud tě baví kódovat a současně se zajímáš i o UX a webovou animaci, pojďme se propojit.

Požiadavky

Co bys měl/a znát a umět:

  • vynikající znalost HTML/SASS(nebo LESS)/JavaScript
  • zkušenost s nástroji jako je GULP, GRUNT, WEBPACK
  • zkušenosti s nástroji pro správu zdrojového kódu - GIT, Bitbucket, Beanstalk
  • zkušenost s animacemi SVG, GSAP
  • znalost JavaScript framework Vue.js, React.js a podobné
  • používání nástrojů pro řízení projektů - JIRA
  • zkušenosti se Sketch/Avocode/Figma výhodou
  • Google Cloud Platform, dockerizace výhodou
  • spolehlivost, dodržování termínů, zájem o nové trendy a dotahování věcí do posledního detailu

Ponúkame

Co nabízíme?

  • plat odpovídající tvým zkušenostem s navýšením dle profesního růstu
  • možnost realizovat své kreativní nápady a posunout dál sebe i naše portfolio
  • 5 týdnů placené dovolené a speciální vánoční volno
  • 3 dny placených sick days
  • spolupráce možná remote
  • pokud by ses k nám chtěl přijít podívat máme příjemné kanceláře na Vinohradech v Praze
  • flexibilní pracovní dobu a anywhere office
  • získání know-how uvnitř firmy a možnost dál se vzdělávat na školeních nebo konferencích
  • tým mladých lidí, které baví jejich práce a rádi zkouší nové věci
  • placený firemní tarif a legendární teambuildingy

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj strukturovaný životopis nebo odkaz na aktualizovaný LinkedIn profil.

Články z magazínu

Zobraziť všetky