Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

BRAIN:IT

UX / UI designer (medior / senior)

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1500 €

Úroveň

Pridané04.02.2021

V BRAIN:IT vyvíjame inovatívne softvérové systémy, ktoré nachádzajú veľké využitie v priemysle, zdravotníctve, finančníctve či v digitalizácii. Pomáhame našim zákazníkom získať konkurenčnú výhodu a silnú pozíciu na trhu.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme kreatívca s dizajnérskymi skúsenosťami. Tvojou náplňou bude pracovať na optimalizácii user experience, aby sme našim zákazníkom ponúkali vždy intuitívne a pohodlné produkty.

Požiadavky

Požiadavky:

Znalosti

  • Adobe InDesign – pokročilý
  • Adobe Photoshop – pokročilý
  • Adobe Illustrator – pokročilý
  • SketchUp – pokročilý
  • Vytváranie mobilných aj webových aplikácií
    Jazyk
  • Anglický – stredne pokročilý (B2)
    Skúsenosti
  • Aspoň 2 roky skúseností s UX/UI dizajnom
  • Prehľad v súčasných trendoch
  • Poznanie Design thinking procesu
  • Skúsenosti s agilným vývojom výhodou
  • Skúsenosti s nástrojmi pre tvorbu UI (Figma, Sketch, Gravit, Balsamiq, atď)
  • Skúsenosti s vytváraním storyboards, user flows či wireframes

Ponúkame

Čo získaš ty od nás?

  • Výnimočný kolektív a priateľskú atmosféru, na ktorú sme hrdí. Spoločné raňajky či túry – ak si turista, nebudeš sa nudiť.
  • Po odznení korony je k dispozícií naša relax room s kalčetom, playkom či šípkami.
  • Flexibilný pracovný čas. Sme jeden tím, ktorý spolu pracuje a podporuje sa.

Články z magazínu

Zobraziť všetky