BÔRY

Marketing Specialist

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1060 €

TypTPP

Úroveň

Pridané21.09.2020

Náplň práce

  • evidencia poskytovateľov online a offline reklamy
  • správa a vytváranie kreatívneho obsahu a platených kampaní pre sociálne siete: Facebook, Instagram, Linkedln
  • správa a tvorba PPC kampaní pre Google Ads (SR a CR) a Sklik
  • vyhodnocovanie aktivity a tvorba reportov (Google analytics, Facebook Pixel)
  • tvorba a zasielanie newslettrov (Mailchimp)
  • návrhy a zadávanie realizácie bannerov, billboardov
  • realizácia a koordinácia iných marketingových aktivít spoločnosti a organizacia podujatí
  • tvorba cenových ponúk a komunikácia s klientmi – podľa časovej náročnosti

Požiadavky

  • dohľad nad grafickými prácami
  • prehľad o marketingových nástrojoch
  • skúsenosti v organizácii podujatí vítané

Pracovné miesto je určené pre samostatných, komunikatívnych a kreatívnych uchádzačov so skúsenosťami v oblasti online marketingu, ktorí sa nebránia aj práci v oblasti obchodu.

Ponúkame

  • Stabilná práca v príjemnom kolektíve v širšom centre Žiliny
  • Nástup ihneď