BOOSTERS

Copywriter & Content editor

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 500 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.06.2021

Online marketingová agentúra so sídlom v Banskej Bystrici so špecializáciou na PPC (konkrétne platformy Facebook a Google Ads) so statusom Google Premier partner (TOP 3% na trhu). Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou a správou PPC kampaní a ich súčastí. Medzi našimi klientami sú hlavne malé a stredné firmy v e-commerce segmente, no pracujeme aj pre lídrov na trhu v e-commerce. Zameriavame sa primárne na výkonnostný marketing, čiže snahou je zabezpečiť klientom z minutých peňazí vždy návratnosť investície z dlhodobého horizontu.

Náplň práce

Hľadáme content editora, copywriter a accounta v jednom pre portál Markpro.sk. Niekto, kto by dokázal aktívne oslovovať nové kontakty špecialistov a agentúr na sociálnych sieťach, mailom a pod. Cieľom je budovanie databázy nových kontaktov, a prípadne vytváranie ich profilov v systéme, v prípade že si nebudú vedieť vytvoriť profil sami.

Zároveň očakávame písanie článkov formou kompilácií z obsahu, ktorý by dodávali daní špecialisti na rôzne témy. Takisto dopĺňanie ďalšieho obsahu na portál podľa zadania.

Požiadavky

  • Skúsenosti s copywritingom.
  • Aktívna komunikácia s ľuďmi.
  • Výborná gramatika.

Ponúkame

V prípade úspešnej spolupráce ponúkame postupné navyšovanie odmeny a prípadnú full time remote pozíciu.