pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: 1000 — 1600 €

Faktúra

Dátum pridania: 19.07.2021

Vlasy sú korunou krásy a sebavedomia každej ženy. Našim cieľom a snom je pomôcť ku krásnym vlasom čo najviac ženám, ako to len bude možné. Práve preto sme vytvorili produkt Bloom Hair, ktorý si môžeš predstaviť ako Ferrari medzi vlasovými produktami.

Naše celosvetové pôsobenie je od Ameriky až po Rumunsko, čo je jeden z trhov, na ktorý momentálne expandujeme. Po 4 mesiacoch pôsobenia na SK trhu sme sa stali najpredávanejšími vitamínmi vo svojej kategórií. S našim rýchlym rastom a moderným marketingom chceme pokračovať aj v ďalších krajinách EÚ.

Sme tím mladých a ambicióznych ľudí, ktorí neustále rastú profesne ako aj osobnostne a zakladáme si na našej firemnej kultúre. Vystihuje nás claim nášho brandu "Be happy. With perfect hair."

Náplň práce

Do nášho mladého kolektívu hľadáme skúseného videographera, ktorý bude vytvárať a spracovávať náš video content, určený na sociálne siete - instagram a YouTube. Očakávame od teba samostatnosť, rovnako ako aj sledovanie najnovších marketingových trendov.

Tvoja denné rutina:

  • Natáčanie videa,
  • Práca v štúdiu (nastavenie svetiel, techniky)
  • Strih,
  • Postprodukcia (textové efekty, color grading, audio).

Požiadavky

Nezáleží nám na tom, s akým programom pracuješ, dôležitý je pre náš celkový výsledok. V našom office v Piešťanoch máme vlastné photostudio, v ktorom bude prebiehať realizácia prípadne ťa vyšleme do terénu - natáčať naše brandové spolupráce s najznámejšími slovenskými influencerkami. Následne je možná tvoja práca z domu.

Nezabudni nám poslať tvoje nadupané portfólio ;-)

Vybraných uchádzačov budeme ďalej kontaktovať emailom/telefonicky s pozvaním na osobný, alebo neosobný pohovor :)

Ponúkame

  • Práca z domu (realizácia videí v našom office v Piešťanoch, prípadne práca v teréne)
  • Mladý kolektív
  • Teambuildingové akcie
  • Prednášky od najlepších mentorov a coachov v SR-ČR
  • Flexibilný pracovný čas

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Bloom Hair má aktuálne 3 pracovné ponuky