Kontakt

BinarBase

Dátový analytik/Data Scientist

FormaFull-time

Plat1500 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované04.03.2024

Náplň práce

Ako bude vyzerať tvoj deň?

  • Budeš prepájať, analyzovať a vizualizovať rôzne business (financie, sales, marketing) DÁTA pre klientov ako SPP, Wood & Company, či Kantar.
  • Pracovať v internom BI nástroji BinarBase Studio, ktorý umožňuje efektívnu analýzu a vizualizáciu dát.
  • Priamo komunikovať s koncovým zákazníkom, aby si pochopil/a jeho potreby a navrhol/la mu optimálne riešenie.
  • Uplatníš svoju kreativitu pri návrhoch a realizácii projektov, od prvotnej analýzy až po finálnu prezentáciu.
  • Syncovať, spracovávať a kombinovať dáta z viacerých zdrojov, aby si získal/a komplexný pohľad na danú problematiku.
  • Budeš spolupracovať s ostatnými členmi tímu na návrhu riešení, implementácii a vývoji platformy BinarBase.

Požiadavky

Hľadáme nadšeného dátového analytika, ktorý sa nebojí zodpovednosti, vie pracovať v teame a obháji si svoje riešenia.

Aké sú očakávania?

  • Analytické a logické myslenie a zručnosti

  • Silné znalosti a skúsenosť s SQL (PostgreSQL, alebo iné), znalosť CTE a window functions

  • Zručnosť vo výbere vhodných vizualizáciií na interpretáciu dát a insightov (data storytelling)

  • Znalosť akéhokoľvek programovacieho jazyka výhodou (JavaScript, Python, atď.)

  • Prezentačné/komunikačné zručnosti v práci v tíme alebo s klientom

  • Výhodou, nie však podmienkou je znalosť a skúsenosť s reportovacími nástrojmi (Power BI, Looker, Tableau atď.)

  • Výhodou znalosť štatistických konceptov ako napr. distribúcia, odchýlka, korelácia, regresia a iné.

  • Chuť učiť sa nové veci

  • Skúsenosti z finančnej sféry výhodou, nie však podmienkou

Ponúkame

Sme slovenský startup špecializujúci sa na dátovú analytiku, ktorý pomáha organizáciám ako Kantar, SPP, Wood & Company spravovať a analyzovať ich biznisové a finančné dáta spôsobom, ktorý je ľahko pochopiteľný a použiteľný.

  • Byť súčastou unikátne technologického riešenia vytvoreného na Slovensku
  • Práca s technológiou AI a najnovšími dáta analytickými trendami
  • MultiSport karta
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu
  • Zabezpečenie občerstvenia a čerstvého ovocia na pracovisku
  • Pravidelné teambuildingy