Basta digital

PPC špecialist(k)a

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané22.06.2021

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B, ecommerce a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy.

Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

V roku 2022 aj 2023 sme** Digitálna agentúra roka v kategórii Performance** a piata v celkovom rebríčku digitálnych agentúr!

Náplň práce

Budeš pracovať na výkonnostných kampaniach pre slovenské, ale aj zahraničné spoločnosti, v tíme ľudí, ktorí sa neboja experimentovať a príjmajú výzvy na prácu s najnovšími vychytávkami v PPC nástrojoch

Získaš know how od agentúr z celej Európy – vďaka partnerstvu s CEE Digital Alliance, sieťou najlepších digitálnych marketingových agentúr v strednej a východnej Európe.

Požiadavky

Berieme ťa, ak máš preukázateľné skúsenosti a úspechy v nasledovných oblastiach:

  • Tvorba a správa kampaní v systémoch Google Ads, Facebook Ads, Inres, Sklik, AdForm, prípadne iné systémy
  • Analytika (orientuješ sa v Google Analytics a Google Tag Manager).
  • Rozumieš STDC modelu.
  • Máš skúsenosti s tvorbou analýzy kľúčových slov a reklám.

Výhodou je:

  • Širšia znalosť ostatných marketingových kanálov.
  • Si dobrá/ý v time manažmente, cieľavedomá/ý a hovoríš po anglicky alebo iným svetovým jazykom.
  • Google certifikácie alebo absolvovanie niektorých kurzov digitálneho marketingu (napr. Digitálna garáž, Hubspot) sú vítané.

Ponúkame

  • Prácu na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, Sofia, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai, Wellness Hotel Patince…).
  • Výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance
  • Intenzívnu podporu od Google vďaka statusu Kľúčový Premier Partner
  • Pracovisko v centre Bratislavy s možnosťou (neobmedzenej a dlhodobej) práce z domu
  • Pravidelné firemné športové aktivity a možnosť Multisport karty
  • Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok
  • Prácu v tíme milých kolegov