Basta digital

Obsahový SEO špecialist(k)a

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané03.12.2021

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B, ecommerce a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy.

Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

V roku 2022 aj 2023 sme** Digitálna agentúra roka v kategórii Performance** a piata v celkovom rebríčku digitálnych agentúr!

Náplň práce

  • Práca v tíme na (dlhodobých) SEO marketingových projektoch pre zverených klientov zo Slovenska aj zahraničia.
  • Napĺňanie cieľov v spolupráci s interným Content tímom.
  • Participácia na inovácii a zavádzaní postupov SEO s cieľom dosiahnuť najvyššiu európsku úroveň.
  • Aktívna účasť na tréningoch vedených (aj externou) SEO špičkou.

Požiadavky

Do nášho SEO tímu hľadáme posilu so záľubou v contente a znalosťami zo SEO. Môžeš ním byť aj ty, ak zvládaš vytvoriť analýzu kľúčových slov či content audit. Pritom dokážeš vybrať na blog klienta také témy, ktoré jeho obsah posunú na najvyššiu úroveň.

Mal by si sa vyznať v základných technických hodnotiacich faktoroch, ktoré ovplyvňujú pozície kľúčových slov. A samostatne zvládnuť proces linkbuildingu.

Náš ideálny kolega/kolegyňa by mal(a):

  • byť zbehlý / zbehlá v SEO - rozumie technickým onsite prvkom, dokáže tvoriť technické SEO audity a komplexné SEO stratégie, vie pracovať s HTML, tabuľkami a dátami napr. v OpenRefine, chápe platený a neplatený linkbuilding, zvládne malé úpravy v CMS,
  • mať skúsenosť s tvorbou analýz kľúčových slov a content auditov, tvorbou obsahu,
  • rozumieť analytickým nástrojom ako Google Analytics alebo Google Tag Manager,
  • vedieť, čo je UX, konkrétne použiteľnosť a konverzná optimalizácia,
  • mať skúsenosť na pozícií SEO špecialista alebo obsahový špecialista minimálne 2 roky,
  • byť cieľavedomá / cieľavedomý a hovoriť po anglicky alebo iným svetovým jazykom.

Ponúkame

  • Prácu s niektorými z najsofistikovanejších slovenských komunikačných oddelení a na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, Sofia, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai, Wellness Hotel Patince…). Ak máš záujem, pozri si aj naše prípadovky na Youtube.
  • Možnosť podieľať sa organizačne, prípadne vystupovať, na prestížnej konferencii SEO zraz.
  • Možnosť učiť sa od seniora s 15-ročnými skúsenosťami, Dana Duriša.
  • Výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance.
  • Pracovisko v centre Bratislavy s možnosťou (neobmedzenej) práce z domu.
  • Pravidelné firemné športové aktivity a možnosť Multisport karty.
  • Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok.
  • Prácu v tíme milých kolegov.
  • Príjemné benefity od klientov.