AUTOTECHNA Baránek

Marketing Manager

MestoZvolen

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané12.01.2021

Náplň práce

Do manažmentu spoločnosti AUTOTECHNA BARÁNEK, s.r.o. hľadáme najmä kreatívneho a iniciatívneho, skúseného marketingového manažéra na vedenie oddelenia marketingu.

Pozícia nie je vhodná na remote prácu, len občasný home-office. Nevyhnutnosť riadiť činnosti z centrály vo Zvolene.

Hlavná náplň práce a zodpovednosti:
➢ Stratégia, plánovanie
• zodpovednosť za nastavenie marketingových cieľov a stratégie v spolupráci s manažmentom spoločnosti
• zostavovanie a vyhodnocovanie marketingového plánu, rozpočtu a jednotlivých marketingových akcií
• iniciatívne návrhy vedúce k plneniu vízie spoločnosti a príslušných marketingových a obchodných cieľov
• plánovanie, monitoring a udržiavanie zásob reklamných predmetov, objednávanie reklamných predmetov

➢ Projektové riadenie
• riadenie marketingového tímu spoločnosti, zodpovednosť za osobný rozvoj jeho členov, ich vedenie a motivovanie
• zadávanie požiadaviek grafikovi a kontrola výstupov
• objednávanie inzercie a reklamy a s tým súvisiace zadávanie požiadaviek a kontrola činnosti marketingových a mediálnych agentúr, správcov internetových stránok
• koordinácia marketingových aktivít a zabezpečenie súčinnosti s nákupným oddelením, predajcami a obchodnými zástupcami spoločnosti
• komunikácia s dodávateľmi pri koordinácii spoločných marketingových aktivít, iniciatívne návrhy aktivít a uplatnenia marketingových bonusov, kontrola čerpania marketingových bonusov
• navrhovanie, realizácia, vyhodnocovanie a optimalizovanie aktivít podpory predaja (maloobchodných, veľkoobchodných)
• monitoring trhu, preverovanie konkurenčnej pozície spoločnosti na trhu a preverovanie spokojnosti zákazníkov
• iniciatívne návrhy zabezpečujúce interné a externé PR, návrhy vedúce k zlepšovaniu pozície spoločnosti na trhu

➢ Online marketing
• plánovanie stratégií, zabezpečovanie, vyhodnocovanie a optimalizácia online kampaní, správa sociálnych sietí a online nástrojov
• zabezpečovanie aktuálnosti lokálneho online marketingu
• zabezpečovanie e-mail marketingu
• SMS kamapane
• koordinácia fungovania, vývoja a optimalizácie elektronického obchodu (elektronický katalóg a e-shop)

➢ Event marketing
• plánovanie, príprava a zabezpečenie podujatí marketingového charakteru a odborných školení, aktívne zúčastňovanie sa na firemných podujatiach

➢ Interný marketing
• zabezpečovanie informovanosti zamestnancov o aktuálnom dianí v spoločnosti
• aktualizácia organizačnej štruktúry
• zabezpečovanie informovanosti o zamestnaneckých benefitoch, zabezpečovanie a komunikácia s partnermi poskytujúcimi zamestnanecké benefity
• zabezpečovanie a evidencia poskytovania firemného pracovného oblečenia
• zabezpečovanie inzercie voľných pracovných ponúk, komunikácia s kandidátmi, podľa potrieb aktívne zúčastňovanie sa na selekcii či výbere kandidátov
• príprava a realizácia adaptačných procesov nových zamestnancov
• dohľad nad dodržiavaním design a komunikačného manuálu spoločnosti

➢ plnenie ďalších úloh podľa pokynov členov vedenia spoločnosti

Požiadavky

Spoločnosť je vysoko orientovaná na dosahovanie cieľov a rastu a zároveň na zákazníka ale aj zamestnancov - s tým sú spojené očakávania od predmetnej pozície. Obhájením skúseností získate možnosť byť v jadre biznisu, stať sa súčasťou manažmentu spoločnosti, ktorá má tradíciu, vízie a ambície pri zlepšovaní svojej pozície na trhu.
Práca si vyžaduje človeka náročného na seba, na okolie a na výsledky.

! Nevyhnutnosťou je dobrý ústny aj písomný prejav v anglickom jazyku. Komunikuje sa so zahraničnými dodávateľmi.

Požadovaná je preukázateľná prax v marketingu, projektovom a rozpočtovom plánovaní a vedení ľudí.

Ostatné predpoklady:
➢ vzdelanie v oblasti manažmentu, marketingu alebo PR
➢ manažérske schopnosti a schopnosť zabezpečiť manažment projektov
➢ znalosť princípov marketingových metód, prehľad v trendoch aj znalosť obchodu
➢ všeobecný ekonomický a právny prehľad, znalosť obchodného a autorského práva
➢ dobrá užívateľská znalosť PC
➢ dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
➢ vysoká úroveň jednania a vystupovania

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
WordPress - základy
Google Analytics - pokročilý
Google Ads - základy
Google My Business - pokročilý
Google Trends - základy
Google Forms - pokročilý
Google Drive - pokročilý
Facebook Business Manager - pokročilý
Facebook Ads Manager - pokročilý
Facebook Creator Studio - pokročilý
Facebook Analytics - pokročilý
Instagram - pokročilý
LinkedIn - pokročilý
Youtube - pokročilý
Mailchimp - pokročilý

Vodičský preukaz
B

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity
➢ kreatívna práca v oblasti AUTOMOTIVE
➢ priestor pre sebarealizáciu a rozvoj
➢ uplatnenie manažérskych zručností
➢ firemné benefity:
– nákupné ceny na sortiment
– stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
– firemné oblečenie
– pitný režim
– možnosť školení a podpora vzdelávania
– zľavy u partnerov - Metro, Hej.sk, Ostrožovič, Fann parfumerie, ...
– DDS
– MultiSport karta
– darčeky pre zamestnancov
– firemné a teambuildingové akcie
– zázemie férovej a stabilnej slovenskej spoločnosti