AuthenticWOOD

PPC špecialista

MestoŽilina

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.03.2021

Sme rýchlo rastúci ecommerce projekt aktuálne pôsobiaci na troch trhoch s ročným obratom blížiacim sa k 1 miliónu eur.
Sme mladí a agilný tím, ktorý buduje svoju značku a vyvíja vlastné rady produktov.
Od založenia spoločnosti rastieme v trojciferných číslach každý rok.
Aktuálne pôsobíme na troch trhoch.
Tento rok nás čaká veľký rebranding a expanzia na ďalšie trhy.

Náplň práce

Tvojou náplňou práce by bolo:

  • Samostatná správa online kampaní
  • Proaktívne návrhy a spolupráca s vedením na neustálom zlepšovaní kampaní s cieľom zabezpečiť rast firmy
  • Vyhodnocovanie online kampaní a reporting
  • Aktívne vyhľadávanie a následná implementácia noviniek v oblasti performance marketingu

Požiadavky

  • Máš skúsenosti s online kampaňami minimálne 1 rok.
  • Máš prehľad v digitálnych nástrojoch Google Analytics a Facebook Business Manager.
  • Nechýba ti analytické a kritické myslenie pri tvorbe online kampaní.

Ponúkame

  • Prácu v mladom veselom kolektíve .
  • Neobmedzený kofeín ☕.
  • Možnosť udávať smer firmy a podieľať sa na priamom raste spoločnosti .
  • Parádne teambuildingy.
  • ako jeden z mála budeš stáť pri zrode nadnárodného projektu s obrovským potenciálom.