ATENA – PERSONAL

Marketingový špecialista

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané09.06.2020

Náplň práce

Ahojte, spoločnosť ATENA hľadá kolegu fullstack marketéra (unicorna) na marketingové oddelenie. Primárne by mal byť dobrý PPC-čkar, ale nebude to z ďaleka jeho jedinou náplňou práce.

Info o firme: Medzinárodná personálna agentúra (ATENA) 15mil€ ročný obrat 100% vlastnená jediným SK majiteľom, ktorý firmu poctivo vybudoval od 0 bez politických a iných tlakov 🙂 Cca 100 zamestnancov v 4 krajinách. Pôsobíme naprieč celou EU.

Požiadavky

Si ambiciózny ale zároveň chceš žiť a pracovať v Banskej Bystrici. Nepretržite sa vzdelávaš a marketing nevnímaš výlučne ako svoj obor ale ako interdisciplinárny presah. Učiť sa nové veci pre teba neznamená utrpenie ale výzvu.

Ponúkame

O svojich úlohách komunikuješ väčšinou priamo s majiteľom nie s ľuďmi ktorí nemajú kompetencie o niečom rozhodnúť. Agilný tím ľudí ktorí nemajú problém sa učiť nové veci. Rôzne firemné benefity (ako kdekoľvek inde). Dobré platové podmienky. Pracuješ v najkrajšom meste na svete (ak nevieš prečo opýtaj sa Mareka Slobodníka).
PS: info pre ľudí z iných škaredších končín Slovenska ako je Bystrica. Firma disponuje aj viacerými firemnými bytmi pre zamestnancov, ak by si sa do BB chcel presťahovať.