ARAŠID

Programátor - PHP / Javascript / AJAX

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané20.04.2021

  • Zábava, komunikácia a jednoduchší život - to je naše motto, ktorého sa držíme nielen v pracovnom živote. Možno si nás pôvodne poznal pod názvom ProGamingShop alebo Mp3 ale teraz prichádzame s novou značkou.
  • Sme hráči, ktorí žijú naplno hrami, technikou a technológiami a preto sme sa zmenili na PlayGoSmart. Robíme všetko preto, aby vďaka nim bol náš život jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší.
  • Sme predajca mobilov, príslušenstva, hier, počítačov a smart zariadení – sme PlayGoSmart. Najnovšie hry, najlepšie technológie a skvelé poradenstvo od odborníkov, ktorí žijú technológiami - to sme my a môžeš patriť medzi nás. Náš slovenský eshop sa už druhýkrát po sebe stal víťazom súťaže HEUREKA SHOP ROKA v kategórií výpočtová a telekomunikačná technika a prevádzkujeme eshopy v Maďarsku a Českej republike.
  • LIVE EASY PLAY HARD
  • Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov.
    ARAŠID spol. s r.o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Náplň práce

Aká by bola tvoja náplň práce?

Je to jednoduché - tvoj pracovný deň by bol o tom, čo ťa najviac baví -
celý deň sa "hrabať" v existujúcom kóde a upravovať ho tak, aby bol
priam dokonalý.

Určite u nás nájdeš plno rezerv a priestoru na nové funkcionality, ktoré
bude potrebné takisto nakódovať, otestovať a nasadiť do produkcie.

Bude to chcieť aj trochu obchodníckeho a marketingovo orientovaného
premýšľania, pretože výsledky tvojej práce majú pomôcť našim zákazníkom,
aby sa im u nás lepšie a ľahšie nakupovalo.

Ak by boli tvoje výstupy aj pekné a estetické na pohľad - o to lepšie.

Požiadavky

PHP - expert
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
Laravel (PHP framework) - základy
Symphony - základy
Výhodou je znalosť a predchádzajúce skúsenosti s OsCommerce a/alebo Magento.

Ponúkame

  • Neoceniteľné skúsenosti z vývoja moderných riešení pre e-commerce.
  • Možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach, ktoré sa reálne nasadia do praxe.
  • Podporu skúsených seniorských pracovníkov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj.
  • Prácu v skvelom tíme, kde práca je aj zábavou aj koníčkom.
  • Zaujímavé finančné benefity pre mladého človeka, ktorý má pracovné ambície, ale chce ich realizovať na Slovensku, pre slovenskú firmu.
  • Zapojenie do firemných kultúrnych a spoločenských aktivít, ktoré ale nie sú povinné - ak nemáš rád príliš hlučnú spoločnosť, nikto ti to nebude vyčítať.
  • Možnosť nákupu produktov, ktoré predávame, za "skladové" ceny.
  • Flexibilný pracovný čas s prevažujúcou formou home office, je však potrebná aspoň čiastočná prítomnosť v centrále spoločnosti.