AR Visual

Copywriter / PR Manažér

MestoŽilina

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

Úroveň

Pridané08.12.2020

Náplň práce

Koho hľadáme:
• content creator/copywriter, ktorý dokáže porozumieť nielen nášmu produktu ale aj našim B2B/B2C klientom a ich nákupnému a trhovému správaniu
• niekto, kto pochopí hodnotu služby, technické procesy a trhové prostredie v ktorom sa pohybujú naši klienti a je schopný tvoriť relevantný content
• ideálne človek so záujmom o dizajn, architektúru, ktorý sa nebojí "dovzdelať" a učiť sa nové veci
• hľadáme človeka na full-time priamo k nám do kancelárie v Žiline (nehľadáme niekoho na part-time ani na externú spoluprácu)

TVOJOU ÚLOHOU BUDE:
• tvorba strategického contentu (blogy, web, social media, prezentácie a brožúry)
• vytváranie a zasielanie newsletterov
• ideamaking kampaní, spolupráca s externou agentúrou, grafikom, web developermi
• tvorba obsahu prezentačných materiálov
• využívanie všetkých dostupných outletov a tvorba ich contentu (linkedin articles, instagram stories, newsletters, návrhy contentu e-bookov atď...)

Požiadavky

• bezchybná angličtina (hlavne gramaticky - písmom)
• strategické myslenie - tvorba zacielených článkov/case studies/social postov
• riadiť sa heslom - neviem = spýtam sa, naštudujem si, ale nie som ticho
• ambície vzdelávať sa v oblastiach interiérového dizajnu a B2B furniture marketu
• common sense

Výhodou je, ak vieš robiť grafiku - nie je však podmienka!

Bottom line:

Nepotrebujeme ultra-skilled veterána, ale primárne niekoho, kto je ochotný a schopný s nami rásť a vzdelávať sa. Veľmi dôležité je mať perfektnú angličtinu a mať predstavu o tom, ako funguje digitál, marketingová komunikácia a business všeobecne

Ponúkame

  • Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti s plne zahraničnou klientelou
  • Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
  • Nový služobný MacBook
  • Vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
  • finančný rast