applepie

Social Media Manager

FormaFull-time

Platod 900 €

Úroveň

Pridané22.04.2021

Creative
development.
Empathy
driven.

Základom našej firemnej DNA je empatia.
Prečo empatia?
Pretože veríme, že je nevyhnutná v ľudskej aj reklamnej komunikácii. Musíte rozumieť
zákazníkom, klientovi, musíte rozumieť trendom a číslam, v neposlednom rade si musíte
rozumieť aj navzájom v tíme, aby vás práca bavila.
Až potom môže vzniknúť výnimočná kreatíva.

Sme fullservisová KRASová reklamná agentúra. Sme tu už od roku 2004 a a od roku 2023 tu môžeš byť s nami aj ty.

Náplň práce

--) Aktívna účasť na tvorbe komunikačných nápadov a stratégie v spolupráci s kolegami
--) Plánovanie a aktivácia digitálnych kampaní v súlade podľa schváleného mediaplánu a pokynov senior manažéra
--) Príprava podkladov pre tvorbu mediálnej stratégie
--) Vyhodnocovanie kampaní v digitálnych médiách – reporting
--) Aktívna účasť na stretnutiach/telefonátoch/prezentáciách klientovi spolu s kreatívnym teamom
--) Analýza výsledkov kampaní a odporúčania na optimalizáciu kampaní
--) Účasť na tvorbe nápadov na interaktívnu komunikáciu v digitálnych médiách
--) Starostlivosť o applepie sociálne siete s radosťou a kreatívnymi ideas: Facebook, Instagram, You-tube, podpora pre Linkedin

Požiadavky

--) Nadšený, trpezlivý, sebamotivovaný, efektívny
--) Znalosť stratégie online obsahu

Ponúkame

--) Kreatívnu a dynamickú prácu v nových priestoroch (objekt Mlynica v roku 2018 získala cenu za architektúru v kategórii „Občianske a priemyselné budovy” CE ZA AR)
--) Zaškolenie, možnosť neustáleho vzdelávania (medzinárodné konferencie, KRAS raňajky, Young Lions, Zlatý klinec, ...)
--) Prácu v rámci výborného kolektívu (Náš Kubík ťa priučí linorytu, Dominik streetartu, Andrejko ti ukáže najnovšie trendy v tattoo, Ivko prezradí čo to o 3dčkovaníí, Maťo bude na teba dohliadať a motivovať, Evka s Olíviou vždy vedia, kde je najlepšie menu dňa, čiže od hladu neumreš, Tomáš ťa vyzve v stolnom futbale, account team - prezradiť všetko nemôžme, ako sa hovorí treba raz vidieť ako 100 x počuť)
--) Parkovanie pre kolobežky, bicykle, moto i autíčka na vyhradených applepie miestach
--) Finančné hodnotenie podľa znalostí a zamestnanecké výhody