Ahoy Career

E-commerce Specialist

MestoKrakov

FormaFull-time

Plat1000 — 1250 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané25.07.2020

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Náplň práce

Pre nášho klienta Fashion Trends Group momentálne hľadáme osoby na pozíciu
Jr. E-commerce Specialist . Svoje produkty predávajú v 16 krajinách. Logistické a administratívne centrum firmy sa nachádzajú v Skawine asi 15 minút od centra Krakova.

  • Rozvoj online predaja na slovenskom a českom trhu
  • Spolupráca s oddelením UX a IT, ako aj s oddelením marketingu
  • Dohľad nad správnymi prekladmi
  • Monitorovanie a optimalizácia aktivít e-commercu
  • Podávanie správ o dosiahnutých výsledkoch priamo Head of Ecommerce
  • Spolupráca s výkonnostnou agentúrou
  • Spolupráca s porovnávačmi cien
  • Spolupráca na budovaní SEO zázemia
  • Jedná sa o eshopy : https://sneakerstudio.cz/ , https://sneakerstudio.sk/ , https://www.yessport.cz/, yessport.sk = pracuje sa na ňom

Požiadavky

  • Rodený český alebo slovenský jazyk
  • Skúsenosti z e-commercu
  • Znalosť špecifík e-commercu v Českej republike a na Slovensku
  • Skúsenosti s Google Analytics
  • Skúsenosti s Google Ads
  • Skúsenosti s Google Search Console

Ponúkame

  • Práca v príjemnej atmosfére vo výbornom tíme
  • Reálny vplyv na rozvoj ecommercu ako na Slovensku tak aj v Česku
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Účasť na medzinárodnom e-commerce projekte ( 16 krajín, kde sa predáva )
  • Stabilné zamestnanie
  • Pracovná zmluva alebo B2B