Ahoy Career

Customer Care Specialist

MestoVaršava

FormaFull-time

Plat1100 — 1200 €

Úroveň

Pridané18.05.2020

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Náplň práce

  • Budovanie pozitívneho obrazu spoločnosti na slovenskom a českom trhu
  • Nadviazanie a udržanie trvalých vzťahov s českými a slovenskými zákazníkmi
  • Neustály kontakt s klientmi pomocou e-mailu a telefónu (odpovede na otázky klientov, objasnenie pochybností, aktívne hľadanie riešenia pri požiadavkách klientov)
  • Komplexná práca pri zadávaní objednávky do systému
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

Požiadavky

  • Znalosť slovenského jazyka – C1/materinský jazyk – nevyhnutná podmienka
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2/C1 – nevyhnutná podmienka
  • Zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • Príjemný hlasový prejav, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Nadšenie pre prácu a empatia
  • Schopnosť kreatívne riešiť problémy
  • Predchádzajúce skúsenosti s telefonickou alebo priamou obsluhou klienta – budú výhodou
  • Užívateľská znalosť balíčka MS Office

Ponúkame

  • Atraktívne finančné ohodnotenie
  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Možnosť príležitostnej práce z domu
  • Súkromná zdravotná starostlivosť
  • Karta Multisport
  • Možnosť rozvoja a získania cenných pracovných skúseností
  • Práca v kancelárii priamo v centre Varšavy
  • Firemné integračné akcie