ACTIVE Personnel Solutions

Online Marketing Specialist

FormaFull-time

Plat1400 — 2200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované17.01.2023

Sme personálno - poradenská spoločnosť, založená v januári 2008. Zameriavame sa najmä na vyhľadávanie a výber kandidátov na pracovné pozície našich klientov.

Zameriavame sa najmä na:
▪ Špecializované vyhľadávanie a výber kandidátov na pozície senior špecialistov, stredných a vrcholových manažérov
▪ Vyhľadávanie a výber špecialistov a manažérov v IT a online oblastiach
▪ Nábor absolventských alebo juniorských pozícií (napr. pre veľké medzinárodné centrá)

Náplň práce

Pozícia zastrešuje tvorbu, realizáciu a vyhodnocovanie DYNAMICKÝCH ONLINE KAMPANÍ vrátane ONLINE KREATÍVY. Nápňou práce je najmä:
▪ Práca s online kreatívou - HTML5 Studio (AdForm Studio), Creative Studio, Google Ads Studio a napojenie na dáta, dynamizácia prvkov kreatívy
▪ Programatický (automatizovaný) nákup reklamného priestoru v online médiách, pomocou nástrojov ako Adform, Appnexus, DV360 a pod.
▪ Kompletný management online display, video a native kampaní.
▪ Vyhodnocovanie jednotlivých kampaní a prezentácia výsledkov (aj priebežných) klientovi.
▪ Komunikácia s technologickými partnermi, agentúrami a klientmi.

Požiadavky

▪ SŠ, VŠ zameraná na marketing a médiá je výhodou
1-2 roky skúseností práce s online kreatívou a online marketingom ako takým
▪ Intenzívny záujem o digitálne médiá a online marketing
▪ Znalosť slovenského trhu digitálnych médií
▪ Analytické myslenie, zmysel pre detail, spoľahlivosť
▪ Pracovné skúsenosti s nástrojmi ako Google Ads Studio, AdForm Studio (HTML5 Studio), Photoshop, GEMIUS, SIZMEK, Google Ad Manager, Appnexus, Adform, prip. Google Ads a podobne.
Základy HTML5
▪ Pokročilá znalosť anglického jazyka aspoň na pasívnej úrovni B1, ideálne B2.

Ponúkame

▪ Práca pre úspešnú medzinárodnú online performance agentúru.
▪ Prístup k rozsiahlym znalostiam, know-how a špičkovým softvérovým nástrojom.
▪ Výborný pracovný komfort.
▪ Mnoho ďalších benefitov na úrovni serióznej zahraničnej firmy.