pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Non-Tech

Account Manager

4ME MEDIA

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 950 €

Dátum pridania: 28.07.2020

Určite sami viete, že to, čo milujete, robíte na 200%. U nás, vo 4ME MEDIA, spolu pod jednou strechou sedí skupinka ľudí, z ktorých je síce každý jedinečný, ale predsa máme spoločné minimálne dve veci: Sme profesionáli vo svojej oblasti a milujeme to, čo robíme. A robíme to preto, že to milujeme.

Všetky veci robíme tak, aby mali zmysel. Pretože aký zmysel má to, čo nedáva zmysel? Netvoríme čísla pre čísla a kreatívu pre ocenenia. Pracujeme tak, aby sme svojim klientom prinášali hodnotné riešenia a reálny efekt.

ČO ROBÍME?

Hľadáme efektívne spôsoby riešenia každého marketingového zadania alebo výzvy. Zabezpečujeme služby naprieč celým marketingovým mixom a pre svojich klientov robíme maximum, aby sme naplnili ich očakávania.

Či už potrebujete zastrešiť veľkú komunikačnú kampaň zahŕňajúcu napríklad návrh stratégie, tvorbu novej značky, TV a rádio spoty, outdoor, print či digital, alebo pokojne “iba” dizajn a výrobu letákov, u nás sa máte vždy na koho obrátiť.

Sme pripravení prispieť k vášmu rastu a stať sa súčasťou vášho úspechu.

Náplň práce

Požiadavky

Ponúkame

Termín nástupu: dohodou

Ak chceš rovnako ako my poskytovať klientom TIP TOP služby, pomáhať im aj sebe neustále rásť, spoznal/a si sa v tom, čo očakávame a páči sa Ti, čo ponúkame my, pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prostredníctvom formulára na https://4memedia.sk/kariera/account-manager?utm_source=Pretlakt&utm_medium=pretlak&utm_campaign=Account2020

Tešíme sa na Teba.

Mám záujem

Podobné joby (5)

GoOut Slovensko

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1300 €

Mid Apps Dev Teams Coordinator

Butterfly Effect

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Senior Digital Sales Manager

Startitup

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 5500 €

Business Development Manager

Hype 🙌

Typ: Full-time

Plat: 700 — 4900 €

Remote

Business Consultant

Vivantina

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 900 — 4000 €

Tlačenka