pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť
Developeri

Matej Chabada

Developer

Skill: Junior

Hodinovka: 58

#.NET#Backend#Database#Java#JavaScript#PHP#C#/C++

Som 25 ročný študent (uf, to ale ušlo) biomedicinskej informatiky na Žilinskej univerzite v Žiline, ktorý hľadá zaujímavú pracovnú ponuku. Aktuálne som končiacim študentom, preto sa zaujímam o brigádu, stáž alebo part-time job v perspektívnej firme, kde môžem po skončení školy (možno že aj pár mesiacov skôr) nastúpiť naplno na TPP. V mojej vysnívanej firme by som nechcel pracovať len ako "mukel", chcem byť čarodejníkom ktorý bude aktívne rozprávať do vývoja a zo svojej pozície prinášať nápady a inovácie.

Mimo od práce... Ako každý informatik milujem fantasy (J.R.R. Tolkien♥), kávu a počítač. Mimo toho zbožňujem kolektíve športy, varenie, hudbu, prírodu a všetko s ňou spojené.


Som vášnivý vinár (však hrozno je tiež príroda). Víno nielen pijem ale aj vyrábam.
čo vám budem hovoriť... na pohovore sa dozviete viac :)

Vzdelanie

Informatiku študujem aktívne prakticky od strednej školy, ktorá ma zasvetila do čara programovania. Bakalársky stupeň som úspešne dokončil na Žilinskej univerzite v odbore Informatika na Fakulte riadenia a informatiky. Po skončení "bakalára" som hľadal novú výzvu, rozhodol som sa preto pre novo otvorený inžiniersky odbor Biomedicinska informatika. V súčastnosti som v poslednom ročníku :).


Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Banská Bystrica
2011 - 2015, Sieťové a Informačné technológie
Fakulta riadenia a informatiky (Žilinská univerzita), Žilina
2015 - 2019, Informatika
Fakulta riadenia a informatiky (Žilinská univerzita), Žilina
2019 -, Biomedicinska informatika

Portfólio

Mojou najvýraznejšou pracovnou skúsenosťou je práca na pozícií .NET programátora, v rámci ktorej som sa stretol s množstvom zaujímavých úloh z frontendu backendu.
Okrem toho som pracoval na vývoji a projektovaniu vlastnej spoločnosti, cieľom ktorého bolo vytvoriť konkurenciu pre Amerického giganta Adobe... nevydalo ale možno vás zaujme aspoň malá ukážka (https://www.youtube.com/watch?v=SbJCW2NOkkA&ab_channel=MatejChabada ).
K tomu kopec školských projektov, drobných aplikácií "z nudy"...

Ocenenia, certifikáty

Pošas strednej školy, a začiatkoch vysokej školy som sa aktívne venoval "sieťarine", výsledkom čoho boli kurzy CCNA od spoločnosti Cisco.
CCNA1
20.1.2016 - 7.12.2016, Cisco
Introduction to Networks


CCNA2
25.9.2016 - 28.2.2017, Cisco
Routing and Switching Essentials


CCNA3
21.2.2017 - 31.7.2017, Cisco
Scaling Networks


CCNA4
28.3.2017 - 30.6.2017, Cisco
Connecting Networks

LinkedIn

Navrch stránky To top