pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Adriana Plechová

🙋‍♀️ Copywriter & Content Marketing Specialist

Skill: Senior

Hodinovka: 2040

MarketériCopywritingIdeamakingContent MarketingE-mail MarketingFacebook Business ManagerSocial MediaMarketing ManagementProofreadingRedactor
  • Som kreatívec, marketér, pisateľ a manažér v jednej osobe. A možno ešte niečo navyše. :-) V týchto oblastiach mám viac než 6 rokov skúseností, ktoré som získala v online marketingovej agentúre, v redakcii najväčšieho mediálneho domu na Slovensku či ako freelancer. Okrem toho milujem slovenčinu a dávam si záležať na textoch, ktoré píšem alebo korektúrujem. Upravujem ich a šperkujem, až pokiaľ s nimi nie som naozaj spokojná. Tak ako teraz. :-)
  • Content marketing pre mňa neznamená iba "naťukať nejaký blog". Ide o oveľa širší pojem, ktorý sa dá vnímať oveľa viac komplexne a strategicky. V ideálnom prípade zahŕňa analýzu súčasného stavu a stanovenie si cieľov, vypracovanie komunikačnej stratégie a content plánu, tvorbu obsahu a jeho distribúciu cez rôzne komunikačné kanály, vyhodnocovanie a vylepšovanie a tak dookola. :-)
  • Pri tvorbe textov nikdy nezabúdam na to, aby texty boli nielen tip-top po obsahovej stránke, ale tiež aby boli zmáknuté z pohľadu SEO a aby vhodným spôsobom odpromovali, čo treba. A vďaka tomu dokáže moja práca, napríklad kvalitne vypracované blogy, prinášať klientom zisk aj roky po tom, ako do nej jednorazovo investujú.
  • Okrem toho, že obsah má byť tvorený poriadne, ho potom treba dostať do sveta. Je zarážajúce, že väčšina obsahu, ktorý sa tvorí skrz-naskrz internetom, nebola ďalej distribuovaná, takže sa jednoducho nikdy nedostala k cieľovke... Čo znamená zbytočne vyhodené peniaze, čas a energiu.
  • Baví ma najmä práca pre weby a eshopy, ktoré cítia potrebu tvoriť kvalitný obsah a svoj biznis robia srdcom, chcú ho neustále rozvíjať a záleží im na každom (aj potenciálnom) zákazníkovi. Ale určite by som rada skúsila aj prácu pre neziskovku či novovzniknutý projekt s pekným konceptom.

Ak Vás zaujalo, ako nad content marketingom premýšľam, budem rada, ak sa mi ozvete. 🙌

Portfólio

Moje blogové výtvory - z každého rožka troška. Ukážky FB a IG postov, newslettrov, content plánov a podobne posielam na vyžiadanie.


👉 https://www.benab.sk/polyfazicky-spanok-je-efektivnejsie-spat-na-etapy
👉 https://www.ikuchyne.sk/eshop/nova-pracovna-kuchynska-doska-aky-material-zvolit/
👉 https://www.darian.sk/zivot-fotografa-v-case-krizy-ako-to-cele-nielen-ustat-ale-aj-vyuzit-vo-svoj-prospech
👉 https://www.novynabytok.sk/blog/toaletny-stolik-sen-kazdej-zeny/
👉 https://vasekupony.sk/blog/mate-terasu-ci-balkon-vytvorte-si-svoju-vlastnu-malu-oazu
👉 https://www.fitplus.sk/magazin/ako-sa-schladit-v-horucich-letnych-dnoch-vyskusaj-tieto-potraviny
👉 https://casprezeny.pluska.sk/celebrity/tehotna-maria-cirova-zobrala-post-svojom-70-dni-vydrzala-bez-tejto-jednej-veci


Viac o mojich pracovných skúsenostiach, porftólio a referencie nájdete tu:
https://www.linkedin.com/in/adriana-plechov%C3%A1-897b58b6

LinkedIn

Navrch stránky To top