pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Marketéri

Denisa Pufflerová

Robím to, čo ma baví 😉 Marketing / Social Media / Content / SEO / PPC

Skill: Junior

Hodinovka: 812

#Business Development#English#Facebook Business Manager#PPC#Google Search Console#Microsoft Excel#Fashion#Office Manager/Assistant#SEO#Social Media#Strategy

Nerada o sebe píšem litánie. A teda v skratke. Momentálne pôsobím v Žiline a v pracovnom aj osobnom živote je pre mňa jedna vec veľmi dôležitá - robiť to, čo ma baví a napĺňa:


marketing - predovšetkým social media, SEO a content
✅ lektorka angličtiny
✅ AcroYoga - zanietená "acrojogínka" a zároveň inštruktorka
✅ začínajúci fashion brand projekt so ségrou BiBATIK


Viac sa dočítate v sekcii Portfólio.

Vzdelanie

Na tituloch si nepotrpím, nakoľko v dnešnej dobe už akosi strácajú svoj význam. Nejaké avšak mám 😋 Môžete si ich pozrieť v mojom LinkedIn profile.


Myslím si, že je dôležitejšie nadobudnúť prax a vzdelávať sa neustále prostredníctvom školení, seminárov, blogov, konferencií atď. Učenie sa je pre mňa nikdy nekončiaci sa proces.

Portfólio

🌟 Kapamat AG štúdio bývania - firemný profil interiérového dizajn štúdia, pre ktoré sa snažím zlepšiť marketingové aktivity od A po Z - sociálne siete, obsah na eshope a webe, PPC, marketingová stratégia.


Pracujem s marketingovými nástrojmi Facebook Business Manager, Google Analytics, Google Search Console, Google Ads a Marketing Miner.


web: momentálne spolupracujem na vytváraní nového prezentačného webu
eshop: https://studiobyvania.sk/ - Clickeshop platforma, pri ktorej narážam stále na nejaké nemilé prekvapenia, ktoré potom riešim 😋
FB: https://www.facebook.com/studiobyvaniag
IG: https://www.instagram.com/studiobyvania/ - profil v "plienkach", ktorý potrebuje ešte veľa vylepšovákov, na ktorých usilovne pracujem🌟 Acro Duodávka - osobný projekt môjho naj koníčka AcroYoga = párová akrobacia na amatérskej úrovni. Okrem toho, že je to moja vášeň, pôsobím aj ako inštruktorka AcroYogy. S partnerom robíme lekcie, workshopy a tiež vystúpenia a teambuildingy pre firmy.


web: https://acroduodavka.wixsite.com/website
FB: https://www.facebook.com/acroduodavka
IG: https://www.instagram.com/acro.duodavka/


🌟 BiBATIK - osobný projekt so ségrou
Začínajúci handmade fashion brand, ktorého idea je šíriť povedomie o indonézskej batike a predávať extravagantnejšie módne kúsky šité na Slovensku

  • nachádzame sa v štádiu zakladania WordPress stránky, písania obsahu, fotenia a budovania celkovej biznis a marketingovej stratégie - bude to prekvapko 😉

Ocenenia, certifikáty

  • Facebook & Instagram kampane pre pokročilých (WooAcademy, BA)
  • Facebook & Instagram kampane (WooAcademy, BA)
  • Analýza kľúčových slov (WooAcademy, BA)
  • Google Ads pre začiatočníkov (WooAcademy, BA)
  • Google Analytics for Beginners (Google, online)
  • Google Ads Certifications (Google, online)
  • Google Digitálna garáž: Základy digitálneho marketingu (Google, online)

LinkedIn

Navrch stránky To top