pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Kreatívci

Linda Fotulova

Graphic designer & illustrator

Skill: Mid

Hodinovka: 1530

#English#Photo/Video#Graphic Design#Ideamaking#Illustration#Fashion#Product Design#Social Media#Video Editing

Fotím, píšem, designujem a kreslím.
< visual identity, logo design, brochures, typography, redesign, product packaging design, illustration, photography, editorial, layout, ... >Neexistuje nič, čo by sa nedalo poriešiť, vybaviť, spraviť. Je treba poriadnu dávku racionálneho pozitivizmu a všetko bude podľa tvojich predstáv.
Inak, som Slovenka, žila som strašne dlho všade možne po svete. Milujem umenie, tvorenie a nerada píšem o sebe. Aj tento text mi robí problém, ale to je asi jediný , ktorý neviem vyriešiť.
Inak mám super angličtinu, východniarsky sa postupne učím.
Týmto to ukončím, pozri radšej moje portfólio 😜

Vzdelanie

Vzdelávanie je dôležité, preto mám vyštudované tri odbory v troch rôznych mestách, v troch rôznych štátoch 😀
Začala som fotkou v UK , kde mám aj titul Bc.art, medzitým som šla na erazmus a rok si odtočila v Helsinkach pri odbore film & tv production. Neskôr ma to ťahalo do tepla, tak som si v Sydney spravila certifikát z Marketingu a komunikácie a potom som prešla na grafický design z ktorého mám certifikát a diplom. Aby to nebolo málo, tak som sa tento rok dala na kreslenie tu v Košiciach. Milujem sa vzdelávať !

Portfólio

Milujem rebranding. Je to taká forma očistenia, niečo, čo potrebovalo vyčistiť a skrásnelo alebo sa vizuálne oživilo. Taktiež milujem product design, dodávam tam svoje srdiečko v podobe malých ilustrácií a všetky tie pohľady na svet , ktoré som zažila , keď som ho precestovala. Moje portfólio nie je tuctové. Hlavne sa nepodobá na tie slovenské veci 😉

Ocenenia, certifikáty

Momentálne si ulietavam na základnej umeleckej škole a zdokonaľujem si svoje umelecké myslenie !
A ešte som vystavovala svoje fotografie v Londýne.

Web

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top