pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Kreatívci

Tatiana Kmetónyová

Fotograf, editor

Skill: Mid

Hodinovka: 3.5100

Zdravím, som kreatívna a ambiciózna, umelecky založená fotografka. Venujem sa zároveň aj editovaniu fotografií a videotvorbe. Vo voľnom čase tvorím experimentálne filmy a zaujímam sa o umenie. Najviac ma to ťahá k súšasnému konceptuálnemu umeniu. Pohybujem sa v artovom prostredí, navštevujem výstavy a študujem na fakulte umení v Košiciach. Som obklopená šikovnými mozgami ktoré mi vedia dodať chuť zlepšovať sa. Poslednú dobu makám aj na digitálnej kresbe a zlepšujem si svoje grafické skilly. Rada prinášam nové nápady, som zvyknutá na konštruktívnu kritiku a rôzne konzultácie, takže pokiaľ prvoplánosť nieje vysvlovene žiadaná tak svoje projekty sa snažím riešiť viac do hĺbky.

Vzdelanie

Fotografický dizajn som študovala na škole úžitkového výtvarníctva v Košiciach (2015-2018). Toho času pokračujem na Technickej univerzite v Košiciach kde študujem naďalej fotografiu. Počas štúdia som sa stretla s mnohými významnými autormi a tvorcami umenia fotografie, kde som čerpala bohaté skúsenosti v oblasti tvorby a významu fotografie. Naučila som sa flexibilnosti, reagovať na aktuálne témy, postupy, kritickému mysleniu a produkcii originality.

Portfólio

Momentálne pracujem na mierne šialenejších video-artoch spoločne s mojou kolegyňou, zameriávame sa na satyru z dnešnej pompéznej doby.
Počas strednej školy som začala vystavovať na spoločných výstavach, jeden z mojich abstraktných obrazov si vybrala nemocnica Košice-Šaca. Okrem rôznych konceptuálnych projektov sa rada venujem aj komerčnému odvetviu fotografie, rada pracujem s ľuďmi, beauty a fashion fotka ma taktiež baví. Fotila som aj pár akcií, v tomto odvetví by som rada nabrala viac skúseností. Po teoretickej stránke to ovládam perfektne, no praktickú časť treba ešte vylepšiť :)

Navrch stránky To top