pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Anton Kostrab

Tvorba web stránok,Video-Postprodukcia, IT support, Prezentácie

Skill: Senior

Hodinovka: 1530

DeveloperiFrontendBackendDatabaseLaravelPHPLinuxWordpress3DBrand DesignGraphic DesignMotion DesignAnimationWeb DesignPhoto/VideoAudioFilmVideo EditingE-mail MarketingGoogle Search ConsoleConsultingGoogle Tag ManagerSEOGoogle AnalyticsDTPAdminUser Experience Customer Support

Tvorbe webových stránok a webových aplikácií videi a IT supportu sa venujem už viac ako 15 rokov a stále to neskončilo. Okrem vývoja riešim aj porealizačný support a zákaznik má plnú podporu aj po nasadení na live server.


Zamerianie mojej osoby :

  • tvorba web stránok na mieru od návrhu, cez web design, programovanie, testovanie až po nasadenie do produkcie,
  • tvorba internetového obchodu (e-commerce) , implementácie platobných brán pre on-line platby
  • SEO optimalizácie
  • video produkcia a postprodukcia
  • animované video
  • IT support, bezpečnosť v on-line priestore

Vzdelanie

Už počas štúdia na strednej škole (Technicke a informatické služby - v kombinácii s IT a ekonomikou) som inklinoval ku grafike a videu. Popri štúdiu na VŠ som pôsobil ako exterý lektor v súkromnej vzdelávacej inštitúcii.


Neskôr som dostal ponuku od danej spoločnosti a stal som sa Organizačným pracovníkom a IT lektorom. Počas pôsobenia v danej inštitúcii som sa stal držitelom medzinárodného európskeho počítačového certifikátu European Computer Passport (ECP) Xpert. V danom období som vytvoril nový kurz pre detskú počítačovu školu, vďaka ktorej som získal ocenie Akadémie vzdelávania v Bratislave .


Od roku 2003 som pôsobil v spoločnosti, ktorá sa zameriava na IT v najširšom slova zmysle. Moje zamestanie bolo zamerané na implemantaciu multimediálnych zariadení do rôznych oblasti cez lokálne televízie, školstvo až po úrady a organizácie. V danom čase som začal s tvorbou stránok a prezentácii .


Kedže oblasť grafiky a spracovania videa ma zaujíma pohrával som sa s myšlienkou napísania knihy, kde by som zahrnul moju prax , typy a triky pri spracovaní videa. Nakoniec v roku 2006 som napísal knihu, ktorá bola vydaná spoločnosťou Grada Publishing a zameriavala sa na spracovanie videa, implementácie grafických podkladov a optimalizácie videokodekov pri exportovani.


Od roku 2011 som začal pracovať v reklamnej oblasti, kde som naplno využil prax, zručnosti v oblasti spracovania printovej grafiky, webu, videa, prezentácii ako aj implementácie a podporu rôznych programov pre operačne systémy Windows, macOS a Linux, ktoré sa používaju v oblasti DTP .

Portfólio

https://pavere.sk/
https://www.tonery1.sk/
https://www.svetpyre.sk/
https://sler.sk/
https://www.al-mi.sk/
https://www.exprespeciatky.sk/
https://nomudnest.com/
https://nomudnest.com/eshop/
https://lechmann.sk/

Ocenenia, certifikáty

European Computer Passport (ECP) Xpert
GDPR pre e-shopy,
Google AdWords,
Pokročilé SEO stratégie,
Online marketing pre e-shopy,
E-shop bez pokuty,
Webrebel 2: PHP a MySQL
WordPress pre programátora 1: Témy
Logo tvorba,
Webrebel 1: HTML, CSS & JavaScript

Web

Instagram

Navrch stránky To top