pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Nedostupný

Ladislav Berczik

Front-end Developer

Skill: Mid

Hodinovka: 1520

DeveloperiWooCommerceWordpressAdminJavaScriptUser InterfaceAnimationCopywritingPPCSEOGoogle AnalyticsEnglishCustomer SupportFull-StackPHPFrontendDatabaseBackendWeb DesignUser Experience Social MediaBusiness Development

Ahoj! Vitajte na mojom profile, som vývojár webov a aplikácií a programujem od roku 2016. Pochádzam zo Slovenska, ale momentálne žijem v Českej republike. Mám 17 rokov a programovanie je moja práca na plný úväzok, už som bol schopný dokončiť niekoľko projektov, niektoré práce však už bohužiaľ nie sú k dispozícii; najbežnejšou metódou, ktorú používam na tvorbu vašich webových stránok, je CMS Wordpress.


Hi! Welcome to my profile, I am a web and application developer and I have been programming since 2016. I come from Slovakia, but I currently live in the Czech Republic. I am 17 years old and programming is my full-time job, I have already been able to complete several projects, but unfortunately some jobs are no longer available; The most common method I use to create your website is CMS Wordpress.

Portfólio

Portfólio nájdete na mojom webe

Web

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top