+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
RemoteMarketéri

Kreatívny dobrovoľník (Dizajn, Dev, Copywriting, Social media)

Zostaň Doma - dobrovoľnícka iniciatíva

Mesto: Remote

Typ: Part-time

Plat: 0 €

Dátum pridania: 18.03.2020

Zostaň Doma je iniciatíva, ktorá apeluje na ľudí, aby sa v čase koronavírusovej krízy správali zodpovedne a disciplinovane, aby zostali doma a tak zabránili šíreniu koronavírusu.

Sledujeme situáciu. Reagujeme na jej aktuálny vývoj a snažíme sa napomáhať jej pozitívnemu vývoju prostredníctvom jednoduchých a ľahko pochopiteľných informatívnych odkazov.

Snažíme za tiež zabrániť šíreniu falošných správ, naopak - prinášame zrozumiteľné a užitočné informácie.

Našu kampaň už podporili viaceré známe tváre, ako Michal Handzuš, Marián Gáborík, Marián Hossa, Matej Tóth a ďalší.

Viac o našej iniciatíve: https://dennikn.sk/1806667/handzus-v-pyzame-gaborik-na-gauci-iniciativa-zostan-doma-vyzyva-ludi-aby-sa-stali-hrdinami-z-pohodlia-domu/?cst=3cace723455105121bbd5de03180bc3cd1aa77c7

Náplň práce

Hľadáme dobrovoľníkov -skúsených ľudí, ktorí budú:

Požiadavky

Web Developer
Copywriter
Designer
Social media manager
Community manager
Campaign strategist

Ponúkame

Nejde o fazuľky. Ponúkame možnosť prispieť k tomu, aby:

Ešte nikdy nebolo jednoduchšie zachrániť ľudské životy. Stačí ak ľudia zostanú doma. Pomôž nám k tomu prispieť.

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 26 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka