pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Developeri

Zizzy SE

PHP developer

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 3200 €

Dátum pridania: 02.11.2020

Náplň práce

Vývoj nových funkcií, komponentov a vizualizácií. Vývoj na interných aplikáciách a portáloch spoločnosti Zizzy.

Ideálny profil PHP developer/ka:

  • Pokročilá znalosť PHP 7.4 a MySQL. Znalosť ďalších technológií Symfony alebo Nette,
    Doctrine. Výhodou je aj NoSQLl.
  • Skúsený PHPčkár ale tiež študent alebo absolvent

Nástup možný ihneď alebo podľa dohody.
Pre viac info navštívte - https://zizzy.dev

Požiadavky

Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe:
aspoň 1 rok

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti
PHP 7.4 - pokročilý
MySQL - pokročilý
REST API - základy

Ponúkame

  • flexibilná pracovná doba a možnosť občasného homeoffice

  • práca s modernými technológiami, kompletné programátorské vybavenie od Apple

  • finančná odmena a bonusy podľa výsledkov

  • nie šéfa, ale lídra, ktorý tvoju prácu ocení a pomôže ti napredovať

  • otvorená a priateľská kultúra malého tímu

  • dlhodobá spolupráca

  • možnosť vedenia tímu v blízkej budúcnosti

  • pracovné miesto v centre mesta s výhľadom a terasou
    -neformálny dresscode

  • Ešte niečo ti chýba? Tak príď s novým nápadom.

Podobné joby (39)