pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Zizzy SE

Angular Developer

Mesto: Košice

Forma: Full-time

Plat: 2000 — 3200 €

Dátum pridania: 30.03.2021

ZIZZY je skupina firiem zo segmentu FINTECH. Tak ako samotný fintech, tak aj ZIZZY je vo fáze dynamického rastu. Dnes je nás v tíme asi 50 (developerov, analytikov, exekutívcov..) na pobočkách v Košiciach, Bratislave a Prahe. Pripravujeme nové projekty a rozširujeme tím. Doposiaľ sme marketing riešili len okrajovo. Teraz chceme aj v marketingu zabrať. Budujeme preto silný marketingový tím, plný mladých tvorivých ľudí s prirodzeným nasadením, ktorí vyrastú spolu s nami a využijú takmer nekonečné možnosti, ktoré fintech ponúka.

Ak chceš tvoriť skutočne nové veci, meniť tradičný svet financií a vnímanie ľudí na Slovensku i v zahraničí, mať veľký priestor a super podmienky na to, aby si ukázal čo všetko vieš, príď.

Náplň práce

Hlavnou pracovnou náplňou bude implementovať požadovanú funkcionalitu vo frontendovej časti aplikácie napísanej v Angular na základe UI dizajnu (ten nám dodáva náš vlastný UI/UX špecialista s 10 ročnými skúsenosťami) a zdokumentovaného API (Open API špecifikácia je u nás samozrejmosťou, tú pripravuje Tech lead).

Požiadavky

Vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe:

  • aspoň 1 rok

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

  • TypeScript - pokročilý
  • Angular - pokročilý
  • HTML - pokročilý
  • CSS - základy

Ponúkame

  • flexibilná pracovná doba a možnosť občasného homeoffice
  • práca s modernými technológiami, kompletné programátorské vybavenie od Apple
  • finančná odmena a bonusy podľa výsledkov
  • nie šéfa, ale lídra, ktorý tvoju prácu ocení a pomôže ti napredovať
  • otvorená a priateľská kultúra malého tímu
  • dlhodobá spolupráca
  • možnosť vedenia tímu v blízkej budúcnosti
  • pracovné miesto v centre mesta s výhľadom a terasou
  • neformálny dresscode

💭 Ešte niečo ti chýba? Tak príď s novým nápadom.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Zizzy SE má aktuálne 4 pracovné ponuky