Zenith

Performance Manager

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané24.12.2021

Sme druhá najsilnejšia multikanálová mediálna agentúra na slovenskom trhu so silným zameraním na online marketing. Spájame médiá, dáta, technológiu, kreativitu a skúsených špecialistov, aby sme rozvíjali biznis našich klientov.

Náplň práce

  • Starostlivosť o PPC kampane širokého portfólia silných medzinárodných aj lokálnych značiek
  • Práca s nástrojmi ako Google Ads, Facebook Business Manager, Linkedin, Google Analytics, Adform, Google Tag Manager a ďalšie
  • Priebežná optimalizácia, kontrola a vyhodnocovanie kampaní, práca s Biznis Intelligence nástrojmi
  • Pravidelné vzdelávanie a rozvoj v rámci výkonnostného marketingu, aktívne prinášanie noviniek a návrhov na zvýšenie efektivity kampaní
  • Pravidelná a aktívna komunikácia s ostatnými členmi tímu a agentúry

Požiadavky

  • Skúsenosti v oblasti min. 1 rok
  • Analytické zmýšľanie, proaktivita, chuť rozvíjať seba aj agentúru
  • Záujem o najnovšie trendy z online marketingu a chuť skúšať nové veci
  • Dochvíľnosť a organizačné schopnosti, komunikatívnosť a pro-klientsky prístup
  • Všeobecný prehlaď v oblasti médií, mediálneho správania, digitálnych trendov, či e-commerce
  • Pozitívne myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
  • Ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom
  • Znalosti a zručnosti v oblasti SEO výhodou

Ponúkame

  • Prácu v najEFFIEktívnejšej mediálnej agentúre roka 2020 a jednej z top medzinárodných mediálnych agentúr
  • Priateľský kolektív a tím so skúsenými expertmi
  • Prácu pre klientov, ktorí formujú biznis, v ktorom pôsobia
  • Školenia a konferencie doma aj v zahraničí
  • Prácu na trvalý pracovný úväzok, brutto mesačná odmena od 1200 EUR v závislosti od skúseností a úrovne odbornosti
  • Výkonové odmeny podľa dosiahnutých cieľov a splnených kritérií
  • Dni voľna nad rámec zákona, homeoffice, teambuildingy