Go back Späť
Dizajnéri

Senior 2D video grafik

Zeldeo video

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 14.04.2019

Sme produkčné štúdio a milujeme video.
Premýšľame s rozvahou » tvoríme s nadšením » pracujeme s nasadením.
Presvedčte sa sami » http://www.zeldeo.com

Náplň práce

* Dáš našim nápadom vizuálnu identitu a videám tvár.
* Baví ťa kresliť v Illustratore alebo Photoshope.
* Sleduješ vizuálne trendy a rád/rada ich využívaš v tvorbe.
* Vieš, že obsah je rovnako dôležitý ako pekný vizuál a tvoj ideálny svet je, keď sa navzájom podporujú a dopĺňajú.
* Hravo zvládneš jednoznačné zadanie, ale vítaš aj komplexnejšie výzvy.

Požiadavky

* Tešíš sa, keď máš príležitosť využiť svoj kreatívny potenciál a vymyslieť obraz “od piky”.
* Chceš tvoriť pestro a zakaždým inak, pre malé firmy aj veľké značky.
* Angličtina ti nie je úplne cudzia (i keď profík v nej nemusíš byť).
* Rád/rada sa inšpiruješ a učíš nové veci - seba aj kolegov v tíme.
* S radosťou si prisadneš k nám na Drotársku v Bratislave a budeš denne interagovať s tvorivým tímom.

Ponúkame

Našiel/našla si sa? Tak to zrejme hľadáme práve teba! Pošli nám svoje CV a portfólio na zelina@zeldeo.com. Prípadné otázky smelo na ten istý email. Nový kolega/kolegyňa sa k nám pridá akonáhle sa dohodneme k vzájomnej spokojnosti :).

PS: Zeldeo rastie a do tímu aktuálne hľadáme až 3 nových kreatívcov. Mrkni tu a smelo odporuč ďalej http://www.zeldeo.com/akcia :)

Mám záujem

Mám záujem

Zeldeo video má aktuálne 3 pracovné ponuky