Zeldeo

Grafik / 2D animátor

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané22.10.2020

Sme full-servisové video produkčné štúdio v ktorom sa určite nebudeš nudiť. Tvoríme videá pre reklamné agentúry, ale aj pre koncových klientov.

Náplň práce

Korona - nekorona u nás je práce dosť a preto hľadáme do nášho tímu šikovného Grafika/Animátora, ktorý rozhýbe všetko, čo si nakreslí.
Sme full-servisové video/produkčné štúdio, v ktorom sa určite nebudeš nudiť. Našou náplňou je vytvoriť produkt šití klientovi na mieru od myšlienky až po jeho samotnú realizáciu. Tvoríme video-kontent nie len pre reklamné agentúry, ale aj pre koncových klientov.

Požiadavky

» Počítame s tým, že už máš za sebou nejakú skúsenosť a práca s grafickými programami /Photoshop, Illustrátor / je pre teba zábavou.
Poteší aj prax v reklamnej agentúre, ale nie je podmienkou. Určite si radi pozrieme tvoje práce, takže CVčko nechaj v šuplíku a radšej nám pošli rovno svoje portfólko.

» Očakávame, že dokážeš pochopiť a spracovať obsah od rôznorodých klientov do zmysluplnej podoby a zároveň pridáš aj svoj zaujímavý grafický pohľad.

» Tvojou úlohou taktiež bude kreatívne prispievať svojimi nápadmi a postupmi, aby sme spoločne ako tím, čo najlepšie spracovali a naplnili klientove požiadavky.

» Keďže sa venujeme primárne video obsahu, tak ťa sem tam využijeme aj na tvorbu a prípravu storyboardov.

» Veľkým (+) pre teba bude ak máš skúsenosť aj so samotnou animáciou. /After Effects/ V tomto prípade si ideálny človek do nášho tímu 

» Pokiaľ máš akýkoľvek skill navyše, ktorý vieme využiť pri videoprodukcii, tak je to pre teba aj pre nás opäť (+), takže akákoľvek aktivita navyše nezostane
nepovšimnutá.

Ponúkame

» Priestor tvorivých ľudí, od ktorých sa je čo učiť a my veríme, že sa niečo naučíme aj my od teba.

» Sídlime v rodinnom domčeku na kopci nad horský parkom, s veľkým balkónom a s ešte väčším výhľadom. Veď uvidíš ...

» Work-life balance je u nás samozrejmosťou.

» Ak máš auto, tak parkovanie nie je problém. Ak piješ kávu, tak u nás tečie potokom.

» K svojej práci dostaneš všetko čo budeš potrebovať!

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top