pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Kreatívci

Výberové konanie bolo uzatvorené

Senior Copywriter do video štúdia

Zeldeo

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 2000 €

Dátum pridania: 07.07.2020

Sme full-servisové video produkčné štúdio v ktorom sa určite nebudeš nudiť. Tvoríme videá pre reklamné agentúry, ale aj pre koncových klientov.

Náplň práce

Keďže máme práce vyše hlavy, hľadáme do nášho tímu šikovného copywritera / ideamakera, ktorý sa bude s nami podieľať na tvorbe obsahu a zároveň prinesie nové kreatívne nápady. Sme full-servisové video produkčné štúdio, v ktorom sa určite nebudeš nudiť. Tvoríme videá pre reklamné agentúry, ale aj pre koncových klientov.

Požiadavky

» Počítame s tým, že už máš za sebou nejakú skúsenosť s pozíciou copywritera. Ak si pracoval v reklamnej agentúre aspoň 2 roky, tak si ten koho hľadáme.

» Očakávame, že dokážeš pochopiť a spracovať obsah naozaj od rôznorodých klientov do zmysluplnej podoby a zároveň prinesieš aj nové nápady ako ho vylepšiť. Porozumieť anglickému textu berieme ako samozrejmosť.

» Budeš pracovať aj na kreatívných zadaniach, kedy bude tvojou úlohou priniesť zaujímavé nápady, ako odpromovať cez video klientove požiadavky.

» Keďže sa venujeme primárne video obsahu, tak očakávame, že máš skúsenosť s písaním scenárov a prípadne aj tvorbou storyboardov.

» Ak sú ti blízke aj sociálne siete a máš skúsenosť s ich spravovaním a tvorbou obsahu tak na Zeldeo sociálnych sieťach sa môžes realizovať.

» Pokiaľ máš akýkoľvek skill navyše, ktorý vieme využiť pri videoprodukcii, tak je to bod pre teba a ver, že akákoľvek aktivita navyše nezostane nepovšimnutá.

Ponúkame

Priestor tvorivých ľudí, od ktorých sa budeš mať môcť čo to naučiť a veríme že aj my od teba.

» Sídlime v rodinnom domčeku na kopci nad horský parkom s veľkým balkónom s ešte väčším výhľadom. Veď uvidíš ...

» Work-life balance nielen na papieri.

» Ak máš auto, tak parkovanie nie je problém.

» K svojej práci dostaneš všetko čo si vypýtaš!

» Ak ťa láka práca na videoprodukciách, tak ťa radi uvítame aj na pľaci, kde sa nám zíde tvoja pomoc.

Mám záujem

Podobné joby (5)

Mid Zástupca hlavného editora

Startitup

Typ: Full-time

Plat: od 1400 €

Social Media Manager/Copywriter

LIČI AD

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 €

Mid Copywriter / Social Media Manager

Hype

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 €

Kreatívny Account Manager

Kreativ gang

Mesto: Žilina, Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Mid Animátor

Puro Creative

Typ: Full-time

Plat: od 1500 €

Tlačenka