ZEBRA STUDIO

Performance marketér

MestoMartin, Žilina

FormaPart-time

Plat800 — 1000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané30.03.2021

Agentúra ZEBRA STUDIO poskytuje pre svojich klientov starostlivosť v oblasti digitálneho marketingu a videa. Sme mladá spoločnosť s ambíciou pravidelného rastu a vydobytia si pozície na trhu služieb digitálneho marketingu a videa. Sme féroví, zameraní na výsledok, priami a „nedá sa“ nepatrí do nášho slovníka. V našom „sesterskom“ portfóliu máme ZEBRA RENTAL – rental kamerovej techniky pre malé a stredné produkcie a ZEBRA EVENTS – eventovku so zameraním na teambuilding, konferencie a iné.

Náplň práce

Vyklikávanie kampaní máš už v malíčku a chceš sa podieľať na zaujímavom projekte v oblasti cestovného ruchu? Hľadáš novú pracovnú príležitosť alebo si freelancer/živnostník? U nás ti dáme možnosť podieľať sa na tvorbe stratégií a ponoriť sa do dátových analýz. Pošli nám tvoje CV, ukáž čo vieš a pridaj sa k nám do tímu. Alebo nám jednoducho napíš do správy na FB alebo IG.

• Správa online kampaní
• Proaktívne návrhy a spolupráca s account managerom na neustálom zlepšovaní kampaní s cieľom zabezpečiť rast klienta
• Vyhodnocovanie online kampaní a reporting
• Aktívne vyhľadávanie a následná implementácia noviniek v oblasti performance marketingu
• Nastavovanie online kampaní v Google Ads Editore
• Komunikácia a konzultácie s klientmi

Požiadavky

• Máš skúsenosti s online kampaňami aspoň 1 rok
• Máš prehľad v digitálnych nástrojoch (Google Ads, Google Analytics, Facebook, Business Manager)
• Nechýba ti analytické a kritické myslenie pri tvorbe online kampaní
• Tvoríš prehľadné reporty v Google Data Studio
• Si graficky nadaný/á

Ponúkame

• Sport karta
• Pravidelné teambuildingy
• Flexibilný pracovný čas