Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Event Manager

ZARinvest

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 €

Dátum pridania: 13.08.2019

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Náplň práce

Čo pre Vás znamená „Žiť dobrý život?“ Pre nás je to filozofia, ktorá sa odráža vo všetkých našich aktivitách. Náš príbeh začína vo vinohradoch vo Farnej a Svätom Jure, kde pestujeme vinič, ovocie a zeleninu. Z hrozna vyrábame víno pod značkou Via Jur, ktoré ďalej distribuujeme cez vlastnú sieť Selaví všade tam, kde ľudia ocenia originalitu a špičkové spracovanie vína. Víno Via Jur, zeleninu, ovocie a bylinky posúvame do našich prevádzok, do reštaurácií Hotela Lomnica, noblesnej Sissi a tradičnej Franz Josef, ale aj do Selaví, reštaurácie v Bratislave, ktorá svojim konceptom nadväzuje na dedičstvo Rakúsko-Uhorska. Zatiaľ poslednými entitami v našom portfóliu sú Wine Car a Food Car, v ktorých ponúkame populárny street style našej gastronómie

Požiadavky

Ponúkame

systém zamestnaneckých výhod a benefitov, radi odprezentujeme osobne