pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Kreatívci

Výberové konanie bolo uzatvorené

Zaraguza

Mid Social Media Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Dátum pridania: 23.11.2020

Zaraguza je multichannel reklamná agentúra, ktorá sa na reklamu díva trošku inak. Vytvára kreatívne kampane, ktoré sa z digitálu posúvajú stále viac ATL, ale agentúra si naďalej zachováva svoju digitálnu DNA. Medzi jej najzaujímavejšie a najoceňovanejšie práce patrí kampaň Fofola, online kampane Tajomstvo pravého kávičkára pre Baliarne obchodu Poprad, či kampaň s Rytmusom pre značku Rexona. Zaraguza má pobočku aj v Českej republike.

Náplň práce

  • príprava content plánu
  • nasádzanie príspevkov na IG a FB
  • spúštanie reklamy na posty
  • pravidelný reporting výsledkov za mesiac
  • príprava kampaní a špeciálok na sociálne siete
  • príprava stratégie (mass)
  • rozpracovanie veľkých kampaní na social

Požiadavky

  • aspoň 2 - ročná skúsenosť v reklamnej agentúre
  • samostatnosť a zodpovednosť pri práci na komplexných projektoch
  • orientácia v online a výkonnostných formátoch
  • motivácia pracovať na sebe a udržiavať si prehľad v reklamnom svete

Ponúkame

Priestor, v ktorom môžeš rásť a neustále sa zlepšovať. Pohodovú atmosféru a super kolegov, s ktorými ti budú týždne krátke. Milých psíkov 🐕🐶, ktorí vezmú radi do partie ďalšieho, ak nejakého máš.