Young Heads

#GOOGLEADS #FACEBOOKADS ŠPECIALISTA

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 800 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované15.05.2023

Sme mladá marketingová agentúra. Klientom pomáhame nájsť cestu k ich zákazníkom. Tvoríme identitu, staráme sa o social media komunikáciu, vytvoríme web, vymýšľame kreatívu, navrhujeme online a offline kampane a hlavne pomáhame našim zákazníkom dosahovať ich ciele. Máme radi našu prácu a nebojíme sa výziev.

Náplň práce

PRESNEJŠIE
Špecialistu, ktorý nám pomôže dosahovať vysoké ciele či už klientov ale aj našej agentúry, a budeme si s ním rozumieť :)

FAKTY NA ÚVOD
Miesto: Bratislava (HUB HUB) - Aktuálne online, no za “bežných okolností” sedíme v parádnom coworku HubHub v budove Twin City C (v blízkosti autobusovej stanice). Cowork ponúka priestor na prácu, stretnutia, oddych a mnoho vzdelávacích eventov či networking akcií, ktoré sú pre členov dostupné.

Termín nástupu: ihneď (čím skôr tým lepšie, ale daj nám vedieť odkedy môžeš :))

Druh pracovného pomeru: živnosť

ČO TO OBNÁŠA?
Analýza: Dokážeš zanalyzovať a vyhodnotiť reklamy a návštevnosť účtov klienta a navrhnúť vylepšenia.
Tvorba stratégie: Po úvodnej analýze navrhneš stratégiu ako dosahovať stanovené ciele, ktorú si spoločne schválime.
Tvorba obsahu a kreatíva: Budeš súčasťou kreatívneho procesu pri návrhu grafických a textových podkladov pre kampane.
Spravovanie kampaní: Pravidelné sledovanie vývoja reklám a plnenia stanovených cieľov je na tvojom dennom poriadku.
Reporting: Baví ťa vyhodnocovanie kampaní a dokážeš výsledky podať tak, aby im rozumel aj laik.

Požiadavky

ČO POTREBUJEŠ ZVLÁDAŤ?
Facebook Manager, Google Ads, Youtube ads
Google Analytics
Tag Manager
Google My Business
SEO základy
Hotjar
LinkedIn Ads
Gramatika, základný copywriting