Young Heads

Marketingový manažér

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané07.09.2020

Sme mladá marketingová agentúra. Klientom pomáhame nájsť cestu k ich zákazníkom. Tvoríme identitu, staráme sa o social media komunikáciu, vytvoríme web, vymýšľame kreatívu, navrhujeme online a offline kampane a hlavne pomáhame našim zákazníkom dosahovať ich ciele. Máme radi našu prácu a nebojíme sa výziev.

Náplň práce

  • Stratégia, plánovanie: Tvojim poslaním je napĺňať a dohliadať na marketingové ciele klientov a podielať sa na tvorbe stratégie a komunikačnom pláne.
  • Projektové riadenie: Máš pod palcom komunikáciu s grafikmi, copywritermi, produkčným tímom alebo kódermi. Pripravíš im zadania, podklady a strážiš ich termíny, aby všetko spolu perfektne hralo.
  • Kreatíva: Máš hlavu plnú nápadov a vieš atraktívne pomenovať pridanú hodnotu produktov či služieb klienta.
  • Marketing: Vieš ako osloviť potenciálnych zákazníkov a aká "reč" funguje na potenciálnych zákazníkov. Máš skúsenosť s facebook manager, google ads a google analytics.
  • Vizuál: Dohliadaš na tvorbu fotiek, video materiálov či grafík. A ak vieš upratať grafiku a pixely v Photoshope, si určite vo výhode. :)

Požiadavky

  • Základný copywriting (social media posty, promo alebo predajné emaily...)
  • Facebook Manager, Google Ads, Youtube ads - tvorba, riadenie, analyzovanie online kampaní.
  • Výhodou je základná práca vo Photoshope.
  • Výhodou je práca s Google Analytics, Tag Manager, Google My Business...
  • Výhodou je skúsenosť s produkciou videí či fotografií (budeš zadávať úlohy kameramanom a fotografom).