Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Agency Office Manager

Work&Hugs

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 700 — 1100 €

Dátum pridania: 27.09.2019

V agentúre Work&Hugs spájame svet marketingových a biznis aspektov, ktoré pretavujeme do reality na individuálnej báze. Našim klientom dokážeme vďaka blízkej spolupráci poskytnúť konzultácie, plány a riešenia absolútne na mieru.

Náplň práce

• prijímanie a usmerňovanie návštev
• spracovanie bežnej administratívnej agendy, evidencia a archivácia dokumentácie (pošta, faktúry, objednávky, dodacie listy, distribúcia dokumentov, scanovanie, zakladanie dokumentov
• vedenie pokladne
• príprava podkladov pre účtovníčku, evidencia dochádzky, evidencia a prideľovanie gastro lístkov,
• správa majetku spoločnosti (PC, telefóny)
• správa motorových vozidiel
• zabezpečovanie nákupu administratívnych potrieb a komunikácia s dodávateľmi
• štatistické administratívne práce,
• vybavovanie operatívnych záležitostí

Požiadavky

Výborné organizačné a komunikačné schopnosti, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, spoľahlivosť, dôslednosť, samostatnosť, flexibilita.

Skúsenosti:

• Hospodárska korešpondencia - pokročilý
• Pokladňa - pokročilý
• Fakturácia - pokročilý
• Microsoft Word - expert
• Microsoft Excel - mierne pokročilý
• Microsoft Outlook - pokročilý
• Microsoft PowerPoint - pokročilý
• Vodičský preukaz

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 1 ďalšia ponuka. Zobraziť